За реагування столичної прокуратури підприємство відшкодувало до бюджету 6 млн грн земельного податку

За реагування столичної прокуратури підприємство відшкодувало до бюджету 6 млн грн земельного податку
56371 ПЕРЕГЛЯДІВ

Столичною прокуратурою у взаємодії зі слідчим управлінням фінансових розслідувань ДФС м. Києва забезпечено відшкодування до державного бюджету збитків у сумі майже 6 млн грн.

Установлено, що головним бухгалтером приватного підприємства, яке користувалося земельною ділянкою у Голосіївському районі м. Києва, упродовж 2013-2014 років в порушення вимог Податкового кодексу України було занижено розмір земельного податку з 3% до 1% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Вказані дії призвели до ненадходження до бюджету коштів на суму майже 6 млн грн.

За цим фактом головному бухгалтеру підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України, тобто в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

У ході досудового розслідування підприємство добровільно та у повному обсязі відшкодувало до бюджету вказані збитки, у зв’язку з чим до суду скеровано клопотання про звільнення підозрюваної від кримінальної відповідальності на підставі ч. 4 ст. 212 КК України.

Мої відео