НАЗК надало рекомендації із запобігання та виявлення корупції для ОДА та КМДА

НАЗК надало рекомендації із запобігання та виявлення корупції для ОДА та КМДА
84401 ПЕРЕГЛЯДІВ

Національне агентство з питань запобігання корупції проаналізувало ефективність діяльності уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) з питань запобігання та виявлення корупції (далі – уповноважені підрозділи) за 2018 рік у 24 обласних та Київській міській державних адміністраціях. На основі проведеного аналізу Національне агентство надало рекомендації для голів держадміністрацій.

З метою отримання всебічних та об’єктивних даних щодо реального стану організації роботи із запобігання корупції в держадміністраціях Національне агентство опрацювало інформацію про утворення уповноважених підрозділів у структурі держадміністрацій та їх функції, наявність погоджених Національним агентством антикорупційних програм держадміністрацій на 2018 рік, проведення навчань для співробітників адміністрацій тощо.

Крім того, проаналізовано кількість опрацьованих звернень викривачів і результати їх розгляду, а також створення умов для повідомлень працівниками цих адміністрацій про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою, зокрема через спеціальні телефонні лінії, офіційні веб-сайти, засоби електронного зв’язку.

З інформацією щодо проведеного аналізу ефективності діяльності уповноважених підрозділів в ОДА та КМДА за 2018 рік.

Теги: НАЗК,виявлення корупції ,ОДА
Мої відео