Екс-прем'єр Франції з дружиною постануть перед судом у корупційній справі

Екс-прем'єр Франції з дружиною постануть перед судом у корупційній справі
252527 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колишній прем'єр-міністр Франції Франсуа Фійон, чия президентська кампанія на пост президента в 2017 році була зірвана скандалом з фіктивним працевлаштуванням, постане перед судом разом із дружиною.

Судді, які ведуть розслідування, рекомендували провести судовий розгляд у справі Фійона за звинуваченням у розтраті державних коштів, приховуванні розтрат і невиконанні декларативних зобов'язань щодо забезпечення прозорості суспільного життя.

Його дружина Пенелопа звинувачується у співучасті і приховуванні розтрати державних коштів і приховуванні зловживання державним становищем.

Фійон був основним претендентом на пост президента Франції до того, як газета Le Canard Enchaine в січні 2017 роки не опублікувала розслідування, що підірвало довіру до нього.

У кількох статтях йшлося про те, що дружина Фійона отримала 680 тисяч євро виплат з бюджету в якості парламентського помічника свого чоловіка в період між 1986 і 2013 роками, хоча вона майже не працювала в Національних зборах.

Фійон в підсумку посів третє місце в першому турі голосування, набравши 20,01% голосів, поступившись центристу Еммануелю Макрону і лідеру ультраправих Марін Ле Пен.

Теги: Франція,суд,розслідування,розтрати державних коштів,Екс-прем'єр
Мої відео