Прокуратура розслідує махінації на закупівлю харчування для нацгвардійців

Прокуратура розслідує махінації на закупівлю харчування для нацгвардійців

У військовій частині Національної гвардії в Києві виявлено махінації на закупівлю харчування для бійців.Так, військовою прокуратурою в ЄРДР внесено відомості за статтею "викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем військового майна або заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем" щодо військовослужбовців військової частини 3078 Національної гвардії України. Розслідує кримінальне провадження Територіальне управління ДБР в Києві.

ЗМІ додає, що на початку квітня слідчий суддя Печерського рай суду задовольнив клопотання військової прокуратури на арешт вилученої під час обшуків в цій же військовій частині документації, яка стосувалася закупівлі харчування для військових в кінці 2018 року. У постанові суду згадується ТОВ Військсервіс-Волонтер, яке раніше неодноразово фігурувало в журналістських розслідуваннях щодо махінацій на постачання продуктів в армію.

Журналісти-розслідувачі згадували про фінансово-господарські зв'язки цього підприємства з ТОВ Воєнторг, яке було найбільшим постачальником харчування для Міноборони в 2017 році з підрядами на суму 2,48 млрд грн. У 2018 році її місце зайняв Військсервіс-волонтер з підрядами на 2,48 млрд грн гривень, тоді як вартість підписаних контрактів Воєнторгу впала до 132 млн грн.

Тегі: Національна гвардія,закупівля харчування,махінації
Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...
Інформаційні війни Україна – Росія!
В Інформаційному агентстві «Україна Інформ» відбулись Громадські слухання на тему: Інформаційні війни Україна – Росія! 1. Проблема: шляхом висвітлення неправдивої...
ТОМОС. Програма Особливий погляд ( 5 канал).
https://www.youtube.com/watch?v=CZGB5q_U_30&feature=youtu.be
ССО продемонстрували полігонну базу підготовки
Командування ССО  поділилось напрацюваннями з колегами військової розвідки СВ ЗС України щодо формування та розвитку навчально-матеріальної бази полігону.