Приїхали, взяли і поїхали

196802 ПЕРЕГЛЯДІВ

 Ось приблизно така схема у всіх грабіжників аграрію. Поки прес-центр Держслужби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів повідомляє, що країна невпинно збільшує експорт зернових за кордон, ми у дійсності втрачаємо його ще в межах України.

 Більше 25 випадків викрадення зернових культур було зафіксовано тільки на Одещині, а як щодо цілої України? Реакція поліції на злочини незрозуміла, а абсолютна незацікавленість у їх розкритті помітна одразу. Замість швидких дій щодо пошуку винних, слідство постійно затягується. Напевно, схема «відкату» й досі працює. Ну звичайно, треба родину на відпочинок вивезти закордон, поки сонечко гріє. Доки постраждалі чекають роз’яснення цієї справи, викрадення продовжують відбуватись на Вінниччині, Миколаївщині та інших областях країни. А крадіжки зерна на залізниці й досі шокують неякісним пломбуванням вагонів, при тому, що Укрзалізниця стверджує, що цілісність на вагонах не порушена, тому не несе відповідальності за втрату вантажу.

 Схем таких злочинів декілька. Найпоширеніша: водій приїжджає на склад з підробленими документами та просто забирає вантаж. А що ви думали, підробка документів у нас завжди була на високому рівні, зроблять якісно не підкопаєшся. Відомі ще такі схеми: злочинці купують перевізника зі «стійкою» репутацією чи влаштовуються в логістичні компанії, а потім «зливають» всю інформацію та маршрути своїм спільникам.

На перший погляд, прості налагоджені схеми, але добре продумані – це все не виглядає на дрібне хуліганство. Після неодноразових таких випадків, виникає питання, куди це все реалізовують та найголовніше, хто є «кришею» цього темного бізнесу.

 Українці вдень та вночі тяжко працюють на полях, аби піднімати нашу країну в рейтингу аграрних. А вони замість того, щоб цінувати цю працю, легковажно продають її у великих обсягах, та й поліція продовжує зі всіма наявними матеріалами тягнути справи роками.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео