УКРАЇНА ІНФОРМ

Директора професійного училища зобов’язано сплатити штраф за преміювання своєї дружини

Директора професійного училища зобов’язано сплатити штраф за преміювання своєї дружини
197818 ПЕРЕГЛЯДІВ
Красноармійська місцева прокуратура забезпечила у суді розгляд адміністративних протоколів за ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів, та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів) КУпАП стосовно директора професійно-технічного училища м. Авдіївка.
 
 
 
 У судовому засіданні встановлено, що директор одного державного професійно-технічного навчального закладу м. Авдіївка з грудня 2018 по березень 2019  року особисто підписав накази про преміювання працівників та встановлення надбавок своїй дружині на загальну суму 9,3 тис грнпри цьому не повідомив про наявний реальний конфлікт інтересів департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації та Національне агентство з питань запобігання корупції та не самоусунувся в умовах реального конфлікту інтересів.
 
 
 
Суд визнав посадову особу винною у вказаних правопорушеннях та наклав на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 3 400 гривень.
Теги: законісправедливість,Донецькаобласть

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео