На Волині поліція викрила прокурора у вимаганні хабарів за невтручання у бізнес

На Волині поліція викрила прокурора у вимаганні хабарів за невтручання у бізнес
85476 ПЕРЕГЛЯДІВ

Затримали фігуранта справи під час одержання чергового «траншу» у вигляді талонів на 100 літрів пального.

Правоохоронці викрили начальника відділу місцевої прокуратури, який займався фабрикування справ за «винагороду».

 

Під слідства оперативники Управління захисту економіки, слідчі теруправління ДБР за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України встановили, що фігурант протягом тривалого часу «звертався» до власника заправної станції з пропозицією. Громадянин щомісячно надає прокуророві визначену кількість дизпалива, а він не втручається у діяльність АЗС. Після отримання відмови - прокуратура відкрила кримінальне провадження в рамках якого проведено обшук та вилучено обладнання з АЗС та 1 200 літрів дизельного пального.   

Пізніше вказане кримінальне провадження було закрито. Однак, згодом, керівник відділу місцевої прокуратури знов почав вимагати від підприємця неправомірну вигоду, а саме 100 літрів пального за невтручання у бізнес, в інакшому випадку – кримінальне переслідування.

 

У п’ятницю, 16 серпня, було задокументовано факт одержання неправомірної вигоди - талони на 100 літрів дизпалива. Під час обшуку оперативники УЗЕ, слідчі теруправління ДБР  та працівники Генінспекції ГПУ вилучили предмет неправомірної вигоди. 

 

Наразі фігуранта затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Досудове розслідування проводиться у межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 КК України.

 

 

Мої відео