Слідчі Луганщини направили до суду обвинувальний акт щодо шахрайки, яка ошукала родину загиблої військової

Слідчі Луганщини направили до суду обвинувальний акт щодо шахрайки, яка ошукала родину загиблої військової
141777 ПЕРЕГЛЯДІВ

Слідчі Слідчого управління ГУНП спільно зі слідчими Станично-Луганського відділу поліції під процесуальним керівництвом прокуратури завершили досудове розслідування за підозрою жінки у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України «Шахрайство». Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

В ході досудового розслідування слідчими встановлено, що приблизно в червні 2018 року підозрювана, видаючи себе за волонтера в наданні допомоги сім’ям загиблих учасників АТО, увійшла в довіру до потерпілої та шахрайським шляхом заволоділа її грошовими коштами на загальну суму майже 205 тисяч гривень.

Вказані дії зловмисниця виконувала під виглядом вчинення правомочних дій в інтересах потерпілої та ніби то з метою придбання квартири неповнолітньому правнуку жінки. Мати хлопця була військовослужбовцем та загинула під час виконання бойового завдання.

Проведеним розслідуванням та зібраними доказами провину підозрюваної було доведено. Вона визнала свою винуватість у скоєнні інкримінованого їй злочину, надала послідовні та повні свідчення про подію та уклала угоду про примирення з потерпілою.

Грошові кошти, які були отримані шахрайським шляхом, у повному обсязі були повернуті їх законному власнику.

 

Мої відео