УКРАЇНА ІНФОРМ

До 5 років позбавлення волі засуджено чиновницю Держлікслужби в Чернівецькій області

До 5 років позбавлення волі засуджено чиновницю Держлікслужби в Чернівецькій області
94827 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чернівецький апеляційний суд погодився з доводами прокурора Чернівецької місцевої прокуратури та скасував виправдувальний вирок відносно начальниці Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області, яка обвинувачувалась у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368  (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у вересні минулого року, правоохоронці задокументували неправомірні дії начальниці, одразу після одержання нею 2400 доларів США неправомірної вигоди від суб’єкта підприємницької діяльності за не включення його до плану перевірки на 2019 рік.

Однак, 24.06. 2019 Першотравневий районний суд м. Чернівці виправдав обвинувачену у зв’язку з відсутністю в її діях складу кримінального правопорушення.

Прокуратура категорично не погодилась з вказаним рішенням та внесла апеляційну скаргу.

У вівторок, 22 жовтня, за результати апеляційного розгляду скарги прокурора, виправдувальний вирок Першотравневого районного суду м. Чернівці скасовано та винесено новий, відповідно до якого чиновницю визнано винною в одержанні неправомірної вигоди та засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків в органах державної влади та контролю строком на 3 роки та з конфіскацією всього майна, окрім житла. 

Також, враховуючи, що обвинувачена вчинила тяжкий злочин з використанням наданої влади, судом, на підставі ст.54 КК України, позбавлено її 5 рангу державного службовця.

Після проголошення вироку її взято під варту із зали суду.

 

Пресслужба прокуратури Чернівецької області

 

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео