Петровський Олександр Володимирович: Міжнародний фонд «Солідарність» зробив цінні подарунки військовому санаторію «Приморський»

Петровський Олександр Володимирович: Міжнародний фонд «Солідарність» зробив цінні подарунки військовому санаторію «Приморський»
163736 ПЕРЕГЛЯДІВ

Допомога захисникам України та медичнім закладам – один з найважливіших напрямів діяльності Міжнародного благодійного фонду «Солідарність».

Олександр Володимирович Петровський, як його засновник та голова, особисто бере участь у наданні подарунків тим верствам суспільства, які їх потребують.

Цього разу з ініціативи Олександра Володимировича корисні подарунки отримали українські захисники, які перебувають у військовому госпіталі «Приморський», що у Запорізькій області. Це санаторій розрахований на 200 постояльців. Його мета – реабілітація учасників військових дій та членів їхніх родин, забезпечення їх корисним та цікавим відпочинком.

Санаторій «Приморський» отримав від Фонду шість мікрохвильових печей. Це надбання дозволить зробити заклад більш сучасним і функціональним, а також комфортнішим для військових та їхніх сімей.

Це не перший подарунок санаторію від Фонду Олександра Петровського.

Минулого разу меценат збагатив бібліотеку закладу на 300 книжок різних жанрів. Таким чином, завдяки Фонду та його голові військові можуть не лише лікуватися та відновлюватися у санаторії, але й підвищувати власний інтелектуальний та культурний рівень.

 

Теги: Міжнародний благодійний фонд «Солідарність»,Олександр Володимирович Петровський
Мої відео