Новини України: Стала відомо, коли точно виберуть главу Антикорупційного бюро України

Новини України: Стала відомо, коли точно виберуть главу Антикорупційного бюро України
132372 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України провів зустріч з Джованні Кесслером - главою Європейського бюро, яке займається боротьбою з шахрайством. Відомо, що він був обраний членом конкурсної комісії. Про це повідомляється в повідомленні представників прес-служби Петра Порошенка.


Президент України провів зустріч з Джованні Кесслером - главою Європейського бюро, яке займається боротьбою з шахрайством. Відомо, що він був обраний членом конкурсної комісії. Про це повідомляється в повідомленні представників прес-служби Петра Порошенка.
Президент додав, що «тепер покладає великі надії саме на досвід обраних членів комісії, які мають обрати главу Національного антикорупційного бюро, так як з їхнім досвідом роботи їм вдасться визначити найгіднішого фахівця у протидії корупції».
Президент України також повідомив, що зустріч всіх членів комісії з метою обговорення можливої кандидатури на главу бюро була запланована після Різдва перед святом Старий Новий рік.
Джованні Кесслер, у свою чергу, подякував за довіру до нього і висловив готовність включитися в активний процес підготовки.
Першочерговим завданням антикорупційного бюро буде повернення коштів, які зникли при режимі минулого президента України Януковича і розслідування всіх кримінальних справ, а також створення спеціальної групи, яка слідкувала б за фінансовими ресурсами, які вже скоро будуть виділені Україні Європейським Союзом.
Порошенко зазначив також, що успішна діяльність антикорупційного бюро буде важливою для впровадження подальших реформ та створення хорошої атмосфери до України.
Згідно з чинним законом України, директор антикорупційного бюро України повинен почати роботу 24 січня. Це передбачено коаліційною угодою. Як вже зазначалося раніше, до складу комісії увійшли рівно дев’ять осіб, які по три людини були делеговані і обрані від президента України Петра Порошенка, Верховної Ради та уряду: Джованні Кесслер, Рефат Чубаров, Ярослав Грицак, Євген Захаров, Йосип Зісельс, Юрій Бутусов, Олександра Яновська, Євген Нищук та Віктор Мусіяка.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео