Новини України: Петренко заявив, що процес люстрації не зупиниться

238321 ПЕРЕГЛЯДІВ

Керівник Міністерства юстиції України Павло Петренко повідомив, що процес люстрації не буде зупинений. 


Керівник Міністерства юстиції України Павло Петренко повідомив, що процес люстрації не буде зупинений. За його словами не дивлячись на те, що Венеціанська комісія має зауваження до закону «Про очищення влади» люстрація в Україні буде продовжуватись, а усі зауваження будуть виправленні. «Я вам точно можу заявити, що люстрація буде продовжуватись і надалі незважаючи на те, що Венеціанська комісія має певні зауваження до даного закону. Усі ті зауваження ми будемо виправляти в процесі роботи.», - заявив Петренко. Він також повідомив, що зараз в Україні триває друга хвиля люстрації під час якої перевіряють державних чиновників найвищої категорії.
За словами Павла Петренка під люстраційну перевірку потрапив і теперішній прем’єр Арсеній Яценюк. Перевірка Яценюка тривала більше трьох тижнів і перевіряли його діяльність протягом останніх десяти років і в результаті не виявила жодних порушень у його діяльності. Також він повідомив, що процедуру люстрації пройшов сам, а перевіряли його діяльність за останні дванадцять років незважаючи навіть на те, що в органах державної влади він працює лише з кінця 2012 року. За словами Петренка, фіксальні органи перевірили його доходи і витрати за цей період і у них не виявилось жодних питань. Він також повідомив, що була здійснена перевірка генерального прокурора України і його заступників, але йому не відомі результати цієї перевірки. Також він повідомив, що президент і депутати, відповідно до прийнятого закону, не підпадають під люстрацію. Павло Петренко також розповів, що парламентом були внесені певні зміни до закону «Про очищення влади», які дозволяють президенту повернути на роботу військових, які потрапили під дію законів через те, що працювали під час президентства Януковича. За його словами до роботи будуть повернуті офіцери, які мають повагу серед своїх колег і зараз потрібні на фронті. При цьому він заявив, що дані офіцери не повинні бути замішані у корупційних схемах і є справжніми патріотами своєї батьківщини, а також не вчиняли злочинів проти Майдану. Він також повідомив, що даний процес буде публічний і прозорий.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео