Затримано службовця Головного управління ДФС

Затримано службовця Головного управління ДФС
137368 ПЕРЕГЛЯДІВ

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України за оперативного супроводження Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки Українив рамках контролю за вчиненням злочину задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області.

Так, 20 вересня 2017 року викрито старшого слідчого слідчого управління фінансових розслідувань Києво-Святошинського ОДПІ ГУ ДФС у Київській області,який вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі 20 тис доларів США від керівника одного з товариств за не перешкоджання у здійсненні господарської діяльності вказаного товариства та не притягнення останнього до кримінальної відповідальності за начебто ухилення від сплати податків.

Зловмисника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після отримання неправомірної вигоди.

На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Дії працівника органу фіскальної служби кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Досудове розслідування наразі триває.

Довідково: за скоєне кримінальне правопорушення йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Мої відео