​Чертілін Дмитро Ігорович шахрай?

​Чертілін Дмитро Ігорович шахрай?
192368 ПЕРЕГЛЯДІВ

Редакція УНТ проводить журналістське розслідування стосовно громадянина Чертіліна Дмитра Ігоровича 24.12.1982 року народження, уродженця Новограду-Волинського, Житомирської області, який на даний час проживає у місті Києві.

За отриманою нами інформацією протягом багатьох років громадянин Дмитро Чертілін під виглядом виконання будівельно-ремонтних робіт, бере у громадян передоплату на матеріали та роботу, самі ремонтні роботи проводить неякісно та частково, через кілька днів після отримання коштів, він припиняє ремонтні роботи і в телефонному режимі обіцяє потерпілому від нього громадянину, що він гроші поверне або незабаром виконає свої зобов’язання, і такі телефонні дискусії можуть тривати роками.

За свідченнями одного з потерпілих – Гуріна Олега Володимировича, Чертілін не лише не виконав обумовлених договором робіт, але й вкрав особисте обладнання господаря. За його підрахунками шахрай винен йому близько 62 тисяч гривень, а збитків на 10 тисяч доларів.

Кількість потерпілих вражає! Про масштаби шахрайства Дмитра Чертіліна можна зрозуміти по українським будівельним форумам, які просто рясніють скаргами людей на нього.

Всі вони - обмануті по одній і тій самій схемі. Звернення кожного із них до правоохоронних органів ніякого результату не мали, так як всі епізоди були заздалегідь сплановані, як на нашу думку, по схемі підготовленій юристом, або працівником правоохоронного органу.

Але жадібність до легкої наживи громадянина Чертіліна Дмитра Ігоровича підвела, крадіжки майна з об’єктів теж мали місце. Кількість обманутих говорить не про цивільно-правові відносини, а про заздалегідь сплановану злочинну схему, реалізовану організованою групою осіб, за попереднім зговором. 

Редакція УНТ просить громадян повідомити, хто постраждав від громадянина Чертіліна Дмитра Ігоровича, про такі випадки на нашу поштову адресу. 

Також більшість злочинів були скоєні з участю громадянина, якого Дмитро Чертілін представляв, як свого партнера, по імені Ігор, який теж брав гроші у потерпілих. Просимо повідомити, кому відома інформація про прізвище та по-батькові «подєльника» Чертіліна - Ігоря.

«подєльнік» Чертіліна - Ігор Кучер . Якщо комусь відомо йго місце знаходження просимо повіідомити редакцію.

Безкарна злочинна діяльність таких шахраїв, як Дмитро Чертілін, можлива тільки з мовчазного погодження якогось корумпованого правоохоронця, тому наше журналістське розслідування ми публікуємо в розділі «Боротьба з корупцією», і з’ясуємо хто покривав Дмитра Чертіліна.

По закінченню журналістського розслідування наші журналісти та відео-оператори, разом з журналістами дружніх телеканалів підемо до міністра МВС України, щоб всі потерпілі писали заяви про злочин, а ми будемо висвітлювати та тримати на журналістському контролі розслідування шахрайських дій даної особи.

На даний час, щоб уникнути покарання Чертілін обдзвонює всіх постраждалих, яких він обдурив, для підписання з ним угоди про реструктуризацію - повернення коштів на декілька місяців. Але потерпілі повинні розуміти, що підписавши таку угоду, вони кошти не отримають. Дана угода створена для уникнення Дмитром Чертіліним кримінальної відповідальності шляхом переведення своїх шахрайських дій в цивільно-правові відносини. Тим більше майна та коштів для погашення заборгованості перед всіма потерпілими в Дмитра Чертіліна немає.

Редакція УНТ

unt@ukr.net

тел. (093) 002-08-08

Дана стаття опублікована двома мовами для кращої роботи пошукових систем Google.

Бориспільський

МВ ГУМВС України в Київській обл.

Начальнику - Козьяков Р.С.

08300, Київська область,

м. Бориспіль, вул. Комуністична, 4.

Гопи Надії Миколаївни

ЗАЯВА (ПОВІДОМЛЕННЯ)

про кримінальне правопорушення за ч. 1 ст. 190 КК України

(ч. 1 ст. 192 КК України)

Я, громадянка України Гопа Надія Миколаївна, повідомляю наступне:

Гопа Надія Миколаївна в кінці липня 2014 року побачила на дошці оголошень автобусної зупинки «РИНОК» у м. Бориспіль оголошення про здійснення будівельних робіт. Зателефонувавши за номером в оголошенні Гопа Н.В. познайомилася із Чертіліним Дмитром Ігоровичем, який себе представив як висококласного будівельника.

26.07.2014 р. між мною та Чертіліним Дмитром Ігоровичем було укладено усний договір будівельного підряду, згідно якого останній зобов’язувався поставити будівельні матеріали та виконати роботи по утепленню приватного будинку за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 178.

26.07.2014 р. Гопа Надія Миколаївна передала Чертіліну Дмитру Ігоровичу аванс в розмірі 11 800,00 грн. для здійснення ремонтних робіт , який в себе включав 100% вартість будівельних матеріалів та 20 % вартості робіт.

Станом на 05.01.2014р. робота виконана не була, а будівельні матеріали Чертіліним Д.І. були надані частково.

Орієнтовно із кінця серпня 2014 року зв'язок із Чертілін Д.І. припинився, оскільки останній на телефонні дзвінки перестав відповідати. Останній відомий номер телефону Чертіліна Д.І. – 066 252 99 06.

Гопа Надія Миколаївна самостійно із своєю сім’єю зробила замовлені у Чертіліна Д.І. роботи та докупила потрібний будівельний матеріал.

Приймаючи вищевикладене до уваги Гопа Надія Миколаївна вважає, що Чертіліним Дмитром Ігоровичем їй було заподіяно значної майнової шкоди.

На даний час, місце перебування або проживання Чертіліна Дмитра Ігоровича Гопі Н.В. невідоме. Останнє відоме місце проживання: м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 119, 1 поверх. (квартира навпроти вхідних дверей у будинок).

Вважаю, що Чертілін Дмитро Ігорович своїми діями свідомо склав у мене враження, що він кваліфікований спеціаліст з ремонту та утеплення будинків, але мав на меті лише: домовитися зі мною на проведення робіт з утеплення будинку; розпочати ремонтні роботи для одержання грошових коштів за ремонт; зникнути, отримавши від мене за ремонт грошові кошти.

Впевнена, діяння Чертіліна Дмитра Ігоровиа були умисні, мали корисливий мотив - заволодіти моїми грошима шляхом обману та зловживання моєю довірою, - такі діяння мають склад злочину, за який відповідно до ч. 1 ст. 190 КК України передбачена кримінальна відповідальність.

Згідно ст.214 КПК України слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Слідчий, який здійснюватиме досудове розслідування, визначається керівником органу досудового розслідування.

Слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення. Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається.

Враховуючи викладене, відповідно до ч. 1 ст. 190 КК України, на основі ст., ст. 55, 56, 214 КПК України,

Прошу Бориспільський МВ ГУМВС України в Київській обл.

- прийняти мою заяву про кримінальне правопорушення за ч. 1 ст. 190 КК України (ч. 1 ст. 192 КК України);

- внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань;

- невідкладно розпочати досудове розслідування, у формі попереднього слідства, з підстави вчинення правопорушення, що має ознаки складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України (ч. 1 ст. 192 КК України);

- визнати мене, Гопу Надію Миколаївну, потерпілою від кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України (ч. 1 ст. 192 КК України);

- вручити мені пам'ятку про процесуальні права і обов'язки потерпілого;

- повідомити мене письмово, у встановленому законом порядку і строки, про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування.

Зі статтями 383 “Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину”, 384 “Завідомо неправдиве показання” Кримінального кодексу України, ознайомлена.

Додатки:

  • 1.Копія паспорту Гопи Н.В.;
  • 2.Копія розписки від 26.07.2014р. Чертіліна Д.І.

___________________ ________________ Н.В. Гопа

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео