Головною військовою прокуратурою завершено досудове розслідування діяльності організов

Головною військовою прокуратурою завершено досудове розслідування діяльності організов
247333 ПЕРЕГЛЯДІВ

Головною військовою прокуратурою завершено досудове розслідування діяльності організованої групи у складі двох адвокатів та їх спільника, які тривалий час займались вимаганням коштів у керівників підприємств.

Зокрема установлено, що зазначені особи упродовж 2015-2017 років, заволодівши під час надання правової допомоги та здійснення захисту обвинуваченого у кримінальному провадженні документами щодо фінансово-господарської діяльності ряду суб’єктів господарської діяльності, вимагали від керівників декількох підприємств різної форми власності грошові кошти на загальну суму 1,41 млн доларів США, погрожуючи передати до правоохоронних органів документи, в яких містилася, на їх думку, інформація щодо протиправної діяльності потерпілих.

10 травня 2017 року, безпосередньо після отримання першої частини грошових коштів у сумі 50 тис доларів США, затримано двох адвокатів Ради адвокатів Київської області, а в подальшому того ж дня і їх співучасника.

Указаним особам повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 189 КК України.

Стосовно всіх підозрюваних слідчим суддею застосовано запобіжний захід в вигляді застави. У подальшому щодо двох з них за клопотанням Головної військової прокуратури, у зв’язку з порушенням процесуальних обов’язків, запобіжний захід судом змінено на домашній арешт, а внесену заставу на загальну суму 960 тис грн звернуто в дохід держави.

18 жовтня 2017 року обвинувальний акт передано до суду для розгляду по суті.

Досудове слідство у вказаному кримінальному провадженні здійснювалося Головною військовою прокуратурою на підставі доручення, наданого Генеральним прокурором України, відповідно до ч. 5 ст. 36 КПК України.

Припинення та розслідування злочинної діяльності організованої групи проведено спільно з Управлінням карного розшуку Головного управління Національної поліції в м. Києві.

Довідково: відповідно до санкції ч. 4 ст. 189 КК України за вчинення цього злочину передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео