Як створюється антикорупційне бюро

Як створюється антикорупційне бюро
26725 ПЕРЕГЛЯДІВ

Майже весь час незалежності в Україні і тут, і там боролися з корупцією. Проте, досягти значимих результатів так і не вдалося. Зараз створюється антикорупційне бюро. Як це відбувається, хто може претендувати на місце працівника – читайте нижче


Майже весь час незалежності в Україні і тут, і там боролися з корупцією. Проте, досягти значимих результатів так і не вдалося. Зараз створюється антикорупційне бюро. Як це відбувається, хто може претендувати на місце працівника – читайте нижче.
Член відбіркової комісії Євген Захаров, зазначає, що було 181 претендент на бажану посаду члена антикорупційного бюро. Відбір на бажану вакансію проходить у декілька етапів. Перший – це, звісно, вивчення особистих досягнень кожного бажаючого. Так, своєрідну перевірку пройшли 106 осіб. Наступний кроком буде особисте інтерв’ю з кандидатами: це буде структуроване опитування, щодо досвіду у різних сферах та готовності боротися з непередбачуваними ситуаціями. Загальні питанні вже опубліковані на сайті президента, проте з кожним кандидатом окремо буде обговорено ряд специфічних запитань, згідно їх резюме.
Головне - це виявити наскільки людина розуміє, такий собі, феномен корупції та наскільки кандидат є здатним підпорядкувати собі великий колектив.
Щодо призначення голови бюро - то тут є багато суперечок: справа в тому,що нещодавно Центр протидії корупції оприлюднив рішення, що призначення директора АБ може бути оскаржене у суді, адже багато хто вважає, що не всі кандидати є придатними для служби на цій посаді. Особливо багато суперечок викликала постать Давіда Сакварелідзе, де основним аргументом у сумніві його участі у відборі, стало як не дивно, недосконале володіння українською мовою політика.
Як зазначає Євген Захаров, створення антикорупційного бюро є важливим кроком в українській політиці, тому не можна допустити, щоб цей орган став «мертвонародженним», тому слід прикласти максимум зусиль для можливості його роботи.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео