Екоінспекція та знищення українських морів

Екоінспекція та знищення українських морів
239091 ПЕРЕГЛЯДІВ

Екологічне життя цілої країни залишилося під загрозою через особисті інтереси екоінспекції. Розслідування діяльності, або, вірніше, бездіяльності даного органу відкриває дедалі більше шокуючих речей. 


Не дарма кажуть, що вода – це життя. Екологічне життя цілої країни залишилося під загрозою через особисті інтереси екоінспекції. Розслідування діяльності, або, вірніше, бездіяльності даного органу відкриває дедалі більше шокуючих речей.
Кінець 2014 року. Міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко зустрічається з громадськими діячами, бізнесменами, представниками сфери морського транспорту, щоб виявити лише одне питання: як можна спільно перекрити кисень корупційним схемам екоінспекцій.
Щоб краще зрозуміти проблему, одразу зазначимо, що екоінспекції займаються перевіркою, так званих ізольованих баластних вод. По великому рахунку, спеціалісти перевіряють рівень шкідливих речовин у використаній воді.
Радник Міністра екології Вадим Терещук пояснює, що жодна з екоінспекцій в Україні не веде якісного захисту довкілля. Досі немає звіту, щодо екологічного стану Чорного та Азовського морів, а також жодному судну за останній рік не було заборонено скидати воду в наші моря. Терещук зазначає, що окрім тотальної бездіяльності, екокомісія не давала змогу працювати приватним підприємцям, обмежуючи їх діяльність необумовленими перешкодами. Більше того, екокомісії використовували застарілі стандарти перевірки, усупереч тому, що Україна підписала вже не один договір, щодо захисту довколишнього середовища з ЄС.
Тим не менш, рішення було прийнято одне: встановити нові норми проведення вимірювань та обмежити діяльність екоінпекторів. Вже починаючи з березня, в силу вступив наказ «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів у сфері здійснення державного екологічного контролю», який не тільки диктує новий регламент роботи екоінспекцій, а також нарешті встановлює на законодавчому рівні термін «ізольовані води баласту». Проте, ще досі до Міністерства екології надходить інформація, що окремі особистості продовжують брати хабарі.
Реакція була відповідна: «Зрозуміло, що проблеми, які існували в галузі протягом більш як 20 років подолати за 1 день неможливо, однак Міністерство буде робити все можливе аби припинити злочинні схеми, що були запроваджені минулою владою», - наголошує Терещук.
Міністерство екології просить, щоб громадяни повідомляли про всі факт хабарництва та порушень з боку екоінспекції.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео