Лев Парцхаладзе: Стоп корупції в Київській області!

Лев Парцхаладзе: Стоп корупції в Київській області!
239055 ПЕРЕГЛЯДІВ

16 квітня. Український дім. Члени Київської обласної державної адміністрації зібралися на брифінгу, присвяченому боротьбі з корупцією у Держземагенствах та Держреєстрах.


16 квітня. Український дім. Члени Київської обласної державної адміністрації зібралися на брифінгу, присвяченому боротьбі з корупцією у Держземагенствах та Держреєстрах.

 
Своєрідним модератором зборів став перший заступник Київської обласної держадміністрації – Лев Парцхаладзе.
«Неможливо перемогти корупцію в цілій державі, якщо вона буде існувати в кожному регіоні, області, місті, селі», - розпочинає засідання пан Парцхаладзе. В ході брифінгу була продемонстрована презентація: перед чиновниками, громадськими активістами та представниками ЗМІ на великому екрані постає реальна історія українця, який хотів побудувати дім для своєї родини, але корумповані схеми місцевих чиновників повністю зупинили процес.
«Ви всі бачили, як конкретна корупційна схема органів залишила нашого громадянина без даху над головою. Україна за рівнем корумпованості посіла 142 місце з 176 можливих. Це ж просто недопустимо для європейської держави! Зараз ми розробили дії, щоб кожен українець мав змогу отримати належним чином адміністративну послугу в нашій області та не стати жертвою махінацій», - зазначає Парцхаладзе.
До методики подолання корупції входить:
1. Боротьба з компаніями-посередниками, які за нереальні суми грошей пропонують майже підпільно зробити потрібні для забудови документи.
Зараз Лев Парцхаладзе та Максим Мартинюк особисто провели моніторинг 200 компаній і виявили, що керівниками, так званих, «компаній-посередників» були родичі посадовців чи навіть ті ж самі чиновники, що штучно затримували оформлення документів і пропонували робити все необхідне саме через посередників. Всі прізвища були оголошені окремим списком на брифінгу.
2. Створення єдиного геопорталу з усією необхідною інформацією: від характеру ландшафту до коротких персональних відомостей про забудовників краю.
3. Підвищення рівня сервісу обслуговування громадян: «Нам потрібно, щоб в Україні чиновники у Держземагенстві, Держреєстрах посміхалися і були раді кожному клієнту. Наші адміністрації повинні брати приклад з Грузії та Естонії. Ми всіляко будемо сприяти тому, щоб створювалися електронні черги, поширювалася звітна інформація про роботу органів. В майбутньому хочемо створити навіть кафетерії та дитячі кімнати в адміністраціях, щоб черга для нас була не каторгою, а звичною та приємною справою», - коментує Парцхаладзе.
Найголовнішим є те, що Київоблдержадміністрація має за мету ліквідувати необізнаність в законах українців: на даний момент вже створено: номери правових консультацій, 20 працюючих офісів з юридичної допомоги громадянам. Більше того, планується введення семінарських занять з метою ознайомлення з необхідною інформацією.

 

В ході брифінгу було вирішено сприяти подальшій глобалізації всіх ресурсів.
«Нам треба об’єднатися, щоб подолати корупцію. Ми задіємо волонтерів та правоохоронців, які будуть повідомляти нам про випадки корупції в органах. Лише так можна забезпечити повноцінний контроль українських органів. Така система прекрасно прижилася в Канаді та США. Думаю, в Україні цей рух також набуде вагомого значення», - зазначає директор Американського центру права при Національному університеті ім. Тараса Шевченка Олександр Комаров.
Щодо перспективи роботи нової системи висловився голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра, – він заявив, що всіх «нечистих на руку» чиновників будуть з ганьбою лишати посад, конфіскувати майно. Більше того, у рамках боротьби з корупцією до кінця травня Київобладміністрація проведе виїзні наради з представниками найменших адміністративних одиниць з метою збору інформації, як для ліквідації махінацій з документами, так і для створення геопорталу.
«Ми не зробимо одну ідеальну реформу, але ми здійснимо конкретні кроки, щоб локально перемогти корупцію в області. Київська обладміністрація та наші реєстраційні органи стануть зразком для всієї держави. Корупцію буде ліквідовано», - завершив брифінг Лев Парцхаладзе.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео