Тепер в Україні працюватиме Єдиний портал, в якому повідомлятиметься про корупцію!

Тепер в Україні працюватиме Єдиний портал, в якому повідомлятиметься про корупцію!
68366 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні повідомили, що дуже скоро в Україні вступить в дію проєкт, згідно з яким створять Єдиний портал для повідомлення про корупцію в країні. Законопроєкт, який розглянули у Верховній Раді України має номер 3450. За прийняття та приведення до дії такого документу поголосували 253 народних депутати.

Згідно з документом, на цьому сайті цілодобово повинні будуть працювати як ті, хто намагаються повідомити про корупцію, так і ті, хто сприятимуть припиненню корупційних дій на території нашої держави. Варто підкреслити, що Національне агентство по запобіганню корупції звернулося з проханням про звільнення себе від обов'язку вступати в судові справи на стороні викривача або третьої особи. Така поведінка сталась через недостатню кількість працівників для виконання таких функцій в масштабах країни.

Спочатку цю систему хотіли зробити як частину безкоштовної добровільної допомоги слідству, яке проводилось би дистанційно. Проте під час другого заслуховування законопроєкту депутати майже одностайно вирішили зробити її доступною для кожного. Тож тепер стороною обвинувачення виступатиме не держава, а позивач.

Що це дасть позивачеві? Насправді така ініціатива допоможе державі розкрити більшу частину корупційних схем. А от громадяни держави матимуть змогу отримати гроші за свою роботу. Після того, як суд буде проведено, а з корупціонера стягнено відповідну суму котів, позивач буде отримувати певний відсоток від цих виплат. Проте варто бути уважнішими та розуміти, що виплати проходитимуть не після рішення суду, а після того, як з корупціонера буде списано відповідну суму коштів.

Крім того, в документі зберігатиметься право на анонімне сповіщення служб боротьби із корупцією. Верховна Рада переконана, що якщо президент погодиться підписати цю постанову, то вже скоро в Україні розпочне діяти система залучення до відповідальності кожного корупціонера. Адже одна річ, коли над цим працює невелика команда спеціалістів, яка веде розслідування, а зовсім інша річ, коли вся країна буде брати участь у проведенні масштабної антикорупційної акції.

Тож в Раді наразі всі чекають, яке рішення з цього приводу винесе Президент. А поки цей законопроєкт очікує на свій розгляд та підтвердження, вони продовжують шукати вихід з тієї ситуації, яка наразі склалася через пандемію.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео