“Досить порушувати Закон!” Суддя Вовк заявляє, що примусовий привід є досить дивним та незаконним!

“Досить порушувати Закон!” Суддя Вовк заявляє, що примусовий привід є досить дивним та незаконним!
21125 ПЕРЕГЛЯДІВ


Третього лютого повідомили, що голову Окружного адміністративного суду Києва, викликають до суду. Це пов’язано із тим, що Вищий антикорупційний суд висунув йому обвинувачення. Проте Павло Вовк категорично не згоден із таким рішенням. На своїй сторінці у Фейсбуці він зазначив, що може назвати кілька причин, які підкреслять протиправність та незаконність дій ВАКС. Суддя переконаний, що:

“По-перше, є рішення суду про те, що "справа суддів" не підслідна НАБУ, а, отже, не може розглядатися у ВАКС. НАБУ відповідно до законодавства розслідує виключно корупцію, а не "захоплення влади". По-друге, в провадженні щодо "захоплення влади" в справах Майдану я не маю процесуального статусу підозрюваного. Є відповідне рішення суду. Є ухвала ВРП. По-третє, норми КПК розмежовують поняття судді та слідчого судді. Законом не передбачений привід до слідчого судді. Не було і немає належного повідомлення про дату та час судового засідання. Також є багато інших процедурних порушень, на які доведеться давати відповідь слідчому судді”.

Чоловік також зазначив, що згідно з тим, що він перерахував, у нього буде повне право на те, щоб не виконувати те, що зазначено у рішенні ВАКС. За його словами, він не збирається робити так, як зробили в НАБУ та ті органи, які нібито “здійснили контроль судових рішень”. Він разом з колегами з ОАСК планує діяти в рамках Закону та Конституції України. Для того, щоб оскаржити рішення суду, вони планують зробити цілий ряд законних юридичних заходів, в яких напишуть скаргу про незаконність та хибність винесених рішень влади. На думку Вовка така поведінка є порушенням закону. Кожен має право на те, щоб знати, в чому його звинувачують.

Голова ОАСК переконаний, що на кожну дію можна знайти протидію. Тож якщо судовий процес було здійснено незаконно, а контроль вирішили не проводити, то завжди можна звернутись до органів, які стоять вище та повідомити про це. Вовк переконаний, що у ВАКС і надалі планують обвинувачувати голову ОАСК без його присутності під час самого засідання. Проте навіть у давні часи підсудний мав право захистити себе, тож чому сучасний суд вирішив, що має право на те, щоб позбавляти його цієї можливості.

Саме тому суддя буде вимагати, щоб органи, які стоять вище особисто надали оцінку таким діям політиків та пояснили, як тепер бути. Адже чоловік не може дізнаватись про рішення суду вже після його проведення, а потім постійно їх оскаржувати. Вовк також написав, що скільки разів би його не оголошували у розшук, це наразі єдине, що в їхніх силах. На більше вони наразі просто нездатні. На думку судді, правда була, є й буде на його боці, тож йому немає через що перейматись. Звісно, на його думку, набагато легше піти незаконним шляхом та продовжувати удавати, що все так і має бути, проте він прагне піти іншим шляхом. Звісно, правду довести набагато складніше, проте здаватись він не збирається. Адже переконаний у своїй перемозі.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео