Ковтун Олександр Костянтинович - Обережно! Авто-шахраї на дорогах!

Ковтун Олександр Костянтинович - Обережно! Авто-шахраї на дорогах!
199504 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно очевидець ДТП звернувся до редакції Інформаційного Агентства «Україна Інформ» з метою опису однієї неприємної ситуації та застереження водіїв від шахрая на дорозі Ковтуна Олександра Костянтиновича. Як здалось очевидцю шахрайство виглядало як хитро продумане.


Ковтун Олександр Костянтинович : деталі події на дорозі


Опис очевидця: Припаркована машина номер ₁₁ 111-01 КВ Ковтуна Олександра Костянтиновича стояла біля бордюру. Інший водій на чорній машині повільно їхавши, хотів поставити машину перед машиною номер ₁₁ 111-01 КВ Ковтуна Олександра Костянтиновича. Почавши повільно під’їжджати до місця стоянки зелена машина номер ₁₁ 111-01 КВ Ковтуна Олександра Костянтиновича різко поїхала вперед підставивши передній лівий кут бампера. Це потягнуло за собою навмисне пошкодження чорної машини іншого водія, а саме обох дверей машини. Ремонт цього пошкодження = 15 000 грн.


Ковтун Олександр Костянтинович : розв’язка дорожньої пригоди


Не дивлячись на те, що провина у цій ситуації виключно Ковтуна Олександра Костянтиновича, постраждалим є інший водій, так як Ковтун стверджував, що він свій бампер не підставляв і в перед не рухався, а відеокамери в тому місці відсутні, тобто довести, що Ковтун це зробив навмисно неможливо. Тому задля уникнення втрати часу на розбірки та виклик правоохоронних органів Ковтун Олександр Костянтинович натякнув на грошовий бонус водію. Водій, зрозумівши, що має справу з людиною з досвідом у «подібних ситуаціях» погодився надати 1000 грн Ковтуну Олександру Костянтиновичу.


Ковтун Олександр Костянтинович : висновки


Водіям варто зважати на увагу на дорозі, хоч уникнути саме таке шахрайство, що описане у матеріалі майже неможливо.

Теги: Ковтун Олександр Костянтинович ,авто-шахраї ,шахрайство,ДТП

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео