Хмельниччн забезпечать санаторними путівками,- ОДА

Хмельниччн забезпечать санаторними путівками,- ОДА
27674 ПЕРЕГЛЯДІВ

17 жовтня відбулася всеукраїнська селекторна нарада щодо належної організації у 2017 надання послуг санаторно-курортного лікування учасникам АТО, особам з інвалідністюю, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи та ефективного використання бюджетних коштів, передбачених на оздоровлення зазначених осіб за участю начальника управління у справах ветеранів війни та учасників АТО Мінсоцполітики ОлександриТарасової, представників Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та Фонду держмайна.

Від облдержадміністрації участь в нараді взяли заступник голови облдержадміністрації Валерій Олійник та директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Лукомська.

У ході наради заслухано інформацію з областей щодо стану забезпечення пільгових категорій путівками на санаторно-курортне лікування, обговорено проблемні питання, з якими органи соцзахисту стикаються під час вказаної роботи. Представниками Мінсоцполітки наголошено на необхідності прискорити темпи освоєння бюджетних коштів, що виділені на закупівлю путівок, щоб запобігти їх поверненню в кінці бюджетного року.

Як зазначила Світлана Лукомська, вказана робота в області проводиться згідно плану,а процедура щодо укладання договорів та закупівлі путівок для інвалідів загального захворювання, інвалідів з дитинства, інвалідів-спинальників, учасників бойових дій, постраждалих в зоні АТО, знаходиться на постійному контролі.

На обліку в органах соціального захисту населення станом на 15.10.2017 року перебуває 92 456 осіб з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства, у тому числі8016 осіб з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства першої групи та1676 осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.

Для забезпечення санаторно-курортними путівками перебуває на обліку 4903 осіб з інвалідністю, в тому числі1028 осіб з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства першої групи та 141 особа з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.

На сьогоднішній день укладено 327 угод про надання послуг із санаторно-курортними закладами, в тому числі 51 угода для осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку, та 6 угод для осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства.

Кількість осіб, які отримали санаторно-курортне лікування за звітний період складає 289 осіб, із них 30 інвалідів-спинальників, та 5 осіб, які супроводжують інвалідів І групи.

Загальна кількість постраждалих учасників антитерористичної операції по області станом на 01.10.2017 року становить 10 478, із них перебувають на обліку для отримання санаторно-курортного лікування у 2017 році – 476 осіб.

Запланована кількість осіб з числа учасників АТО, які можуть бути забезпечені санаторно-курортним лікуванням,складає 234, на даний час пройшли курс санаторно-курортного лікування 66 учасників бойових дій, постраждалих в зоні АТО, із них 6 осіб з інвалідністю. Загальна сума витрачена на оздоровлення зазначеній категорії осіб становить більше 400 тисяч грн.

На сьогоднішній день договори на закупівлю санаторно-курортних путівок для учасників бойових дій, постраждалих в зоні АТО укладені із 17-ма санаторно-курортними закладами .

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео