Сергій Микитюк провів чергову розширену апаратну нараду Житом

Сергій Микитюк провів чергову розширену апаратну нараду Житом
137575 ПЕРЕГЛЯДІВ

23 жовтня у малій залі районної ради під головуванням голови Житомирської райдержадміністрації Сергія Микитюка пройшла чергова розширена апаратна нарада РДА. Участь у нараді взяли керівники та спеціалісти структурних підрозділів адміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району. На нараді розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності району.

Робота засідання розпочалася із ознайомчої доповіді начальника Житомирського районного відділу з питань призначення та перерахунку пенсій Ірини Курінної щодо пенсійної реформи. Доповідач детально познайомила присутніх із змінами та новаціями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Другим було розглянуто питання про суть та основні положення медичної реформи в Україні, з якого доповів головний лікар КУ «ЦРЛ» Тарас Собко.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Наталія Ходоровська виступила з питання про особливості складання проектів місцевих бюджетів на 2018 рік.

У свою чергу керівник апарату райдержадміністрації Алла Ковальчук доповіла про підготовку та проведення перших виборів депутатів сільських рад ОТГ і відповідних сільських голів 29 жовтня 2017 року.

Про виконання доручення голови облдержадміністрації І.П. Гундича щодо створення служби містобудівного кадастру базового рівня та її фінансування в наступному році доповіла т.в.о. начальника відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури РДА Алла Григор’єва.

З питання про освоєння розпорядниками коштів, виділених з районного і місцевих бюджетів та направлених на соціально-економічний розвиток, присутніх поінформування начальник управління Державної казначейської служби в Житомирському районі Олена Соловйова.

Про здійснення заходів щодо накопичення, поповнення матеріального резерву за встановленими нормами та визначення приміщення для його зберігання присутні заслухали інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства та ЦЗН РДА Фелікса Янєва та начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Олену Гречко.

О.Гречко також поінформувала з питання про відкриття приміського маршруту загального користування напрямку Станишівка – Зарічани – Гуйва – Новогуйвинське – Озерне – Станишівка та про стан підготовки проекту Програми соціально-економічного розвитку району на 2018 рік.

Про стан придбання житла для дітей сиріт та дітей. Позбавлених батьківського піклування, заслухали начальника служби у справах дітей РДА Антоніну Черняк, а начальник районного відділу освіти доповіла про створення інклюзивно-ресурсного центру на базі Новогуйвинської гімназії та проведення ремонтних робіт в школах району.

Завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Інна Мирна доповіла про стан реалізації проекту щодо будівництва спортивного майданчика на базі Озерненської гімназії, а провідний спеціаліст юридичного сектору апарату РДА Катерина Мельник поінформувала присутніх про проведену роботу щодо перегляду договорів оренди земельних ділянок (під надра) каменевидобувними підприємствами Житомирського району.

За результатами розгляду питань порядку денного наради головою РДА дано відповідні доручення.

Теги: сергій микитюк, нарада, житомирський район

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео