У Херсоні виступить оркестр військово-повітряних сил США в Європі

У Херсоні виступить оркестр військово-повітряних сил США в Європі
55224 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні на Херсонщині перебуває з візитом USAFE Band оркестр військово-повітряних сил США в Європі.

Гості вже зустрілися з учнями музичного училища для спілкування та проведення майстер-класу.

Також відбувся брифінг диригента оркестру USAFE Band підполковника Дона Скофілда та співака, першого контр-тенора України Юрія Миненка, заступника голови ОДА Олександра Адамчика та начальника управління культури ОДА Світлани Думинської.

«Ми цього року святкуємо 25-річчя дипломатичного партнерства Сполучених Штатів Америки і України. Приємно, що ці взаємовідносини поєднані та скріплюються музикою і тоді не існує ніякого мовного бар’єру. Раді вітати на Херсонщині цей чудовий оркестр», - зазначив Олександр Адамчик.

Під час брифінгу диригент оркестру USAFE Band підполковник Дон Скофілд розповів, що репертуар концерту був зіставлений, враховуючи музичні смаки українців, і зі сцени звучатимуть композиції у різних жанрах, починаючи від джазу та закінчуючи класикою: «Сьогодні прозвучить дуже особлива композиція, тому що вона містить музичні частини гімну України та гімну США, спеціально створена для туру Україною».

Про співпрацю розповів співак Юрій Миненко: «Цей концерт - єднання культури, сердець і музичних стилів. Мені цікаво і приємно працювати з оркестром, особливо подобається експеримент поєднання опери та джазу».
Як зазначила начальник управління культури ОДА Світлана Думинська, концерт поєднає музикою військовослужбовців Херсонщини та США без зброї у руках, а натомість з музичними інструментами.

Довідково

«Музика Єднає» («Music Unites») – концертний тур й унікальний освітній проект. В кожному місті музичні посли США проведуть творчі зустрічі з представниками української культури, спільні музичні перформанси та майстер-класи для юних музикантів.

Від моменту заснування у 1943 році USAFE Band дали більше ніж 20 000 концертів, створюють близько 400 яскравих подій на рік, оркестр знаменитий виступами для монархів та керівників держав. USAFE Band по праву пишається високими досягненнями і радий ділитися досвідом, що надихає, з цінителями музики в Україні.

Теги: херсонщина, херсонська_облдержадміністрація

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео