Хмельницька область: Протягом січня-жовтня 2017 року виплачено борги із заробітної плати на суму пон

Хмельницька область: Протягом січня-жовтня 2017 року виплачено борги із заробітної плати на суму пон
82671 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні під головуванням першого заступника голови Хмельницької адміністрації Володимира Кальніченка відбулося спільне засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Директор Департаменту соціального захисту населення Світлана Лукомська повідомила, що середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у серпні поточного року у порівнянні до січня місяця по області зросла на 913,8 грн. або на 18,2% і склала 5941,2 гривень.

Що стосується легалізації трудових відносин, то протягом січня- вересня 2017 року в області проведена відповідна робота, за результатами якої виявлено 496 порушень.

Зареєстровано 3514 суб’єктів підприємницької діяльності, 1978 трудових договорів між підприємцями-фізичними особами та найманими працівниками та 2411 трудових договорів з найманими працівниками у юридичної особи. Відтак, реалізація вжитих в області заходів дала змогу вивести з «тіні» 7903 особи.

Щодо виплати заборгованої заробітної плати, то протягом січня-жовтня 2017 року повністю виплачено борги із заробітної плати працівникам 9 підприємств на суму понад 814 тис. гривень.

Станом на 01 вересня поточного року за сумою боргу область посіла 4 місце серед регіонів України.

Станом на 01 жовтня 2017 року в області залишається 17 підприємств-боржників із загальною сумою заборгованої заробітної плати 5,6 млн. гривень.

Далі членами комісії обговорено питання про забезпечення контролю за станом погашення заборгованості із заробітної плати працівникам ПАТ”Хмельницьке авіапідприємство “Поділля Авіа” (м. Хмельницький) та використання коштів, які отримуються від реалізації майна підприємства.

Заступник директора Департаменту – начальник управління економічного розвитку Ірина Дідух зазначила, що рішенням Господарського суду Хмельницької області від 24.12.2014 року №3/5025/443/12 ПАТ «Хмельницьке авіапідприємство «Поділля Авіа» визнано банкрутом.

Так, станом на 31.10.2017 року заборгованість із виплати заробітної плати по підприємству становлять 391,4 тис.гривень. Заборгованість є незмінною протягом 9-ти місяців поточного року.

На 31.01.2017 року заборгованість погашена в обсязі 52,9 тис.грн. (з 444,3 тис.грн. до 391,4 тис.грн.).

З метою погашення сталої заборгованості із виплати заробітної плати по підприємству реалізації підлягає окреме рухоме майно підприємства, яке протягом 9-ти місяців поточного року не має попиту для реалізації.

По ПАТ проводяться переговори з обласною радою щодо можливості викупу останньої частини ВТБ, що належить підприємству-бункруту і яке розташовано на території Аеропорту Хмельницький.

Також на засіданні розглянуто питання щодо надходження та використання коштів по Старосинявській районній раді.

На завершення засідання члени робочої групи окремо заслухали керівників окремих районів щодо стану погашення заборгованості по заробітній платі на місцях.

Теги: стипендій та інших соціальних ви, пенсій, сьогодні під головуванням першог

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео