​Новообрані голови ОТГ уже розпочинають працювати

​Новообрані голови ОТГ уже розпочинають працювати

Реформа Децентралізації – діє. Вкотре у цьому переконалися волиняни, які 29 жовтня прийшли на виборчі дільниці та, віддавши свої голоси, обрали керівників новостворених об’єднаних територіальних громад. Тож у 19-ти ОТГ саме час розпочинати роботу. Для того, аби зосередити увагу голів на першочергових речах сьогодні вранці, 1 листопада 2017 року, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик провів спільну робочу нараду.

- Я впевнений у тому, що кожен із вас виправдає довіру та сподівання своїх виборців, жителів новостворених громад. Ви завжди можете розраховувати на мою підтримку та допомогу, – звернувся до присутніх Володимир Петрович.

Важливо, що зустріч такого формату відбулася відразу після виборчого процесу, адже завдань перед новими керівниками громад – більше ніж достатньо. Одним із них є створення власної команди однодумців-управлінців, які працюватимуть над розвитком територій.

За час трирічної роботи на посаді голови облдержадміністрації Володимир Гунчик відвідав усі райони та знає, над чим першочергово потрібно працювати у кожному з них, правильно розставивши пріоритети.

Так, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області наголосив, що при формуванні стратегій розвитку територій, необхідно врахувати потреби усіх населених пунктів, які увійшли до громад: завершити уже розпочате і спланувати роботу над новими проектами.

Окрім того, Володимир Гунчик повідомив, що у п’ятницю, 3 листопада, відбудеться велика семінар-нарада, під час якої відповідні фахівці нададуть усі необхідні роз’яснення щодо основних векторів новообраним головам ОТГ.

Започаткують і низку семінарів на базі уже діючих об’єднаних територіальних громад, аби чітко розуміти, перед якими труднощами та завданнями стоятиме керівництво новостворених ОТГ. Серед них: створення власних програм, які діятимуть у межах громади, та формування бюджету ОТГ на 2018 рік.

Власними планами роботи на перспективу та розвиток територій громад поділилися голови Головненської ОТГ Микола Демедюк, Любомльської ОТГ Роман Ющук та Боратинської ОТГ Сергій Яручик.

Микола Демедюк

«Всі ми знаємо, що реформа децентралізації дає гарні перспективи об’єднаним територіальним громадам. Найперше, ми будемо намагатися збудувати нову школу на 600 місць у селі Головне. Це реально зробити з допомогою Державного бюджету, адже загальна вартість школи близько 100 мільйонів гривень. Ще одним пріоритетним напрямком роботи стане ремонт важливого автошляху, що сполучає три сільські ради».

Роман Ющук

«Основні акценти в розвитку громади робитимемо на соціальній сфері. Окрім того, працюватимемо у контексті об’єктів медичної, освітньої сфери. Чільне місце у наших планах посідатиме благоустрій територій, які входять до об’єднаної громади. Реалізовуватимемо інфраструктурні об’єкти.

Будемо будувати у нашій громаді і спортивну школу, адже розвиток спорту – серед основних завдань, які нині ставимо перед собою. Сподіваємося на підтримку облдержадміністрації, народних депутатів і будемо разом працювати».

Сергій Яручик

«Перш за все перед нами стоїть завдання сформувати нову структуру управління, команду, що працюватиме на перспективу громади. Першочергові завдання будуть передбачені нашою стратегією розвитку, адже до нашої громади увійшло 12 сіл і у кожному з них є свої нереалізовані проекти. Можливо, першочергово кошти спрямуємо на проблему, яка об’єднує усі населені пункти, до прикладу, утилізація сміття. Плануємо створити потужну комунальну службу, яка працюватиме на теренах громади».

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Тегі: волинь, отг, децентралізація, вибори
На Донеччині поліцейські собаки за півроку допомогли розкрити майже 300 злочинів
Цього тижня двоє підозрюваних у вбивствах завдяки чотирилапим слідопитам не змогли уникнути відповідальності. В Авдіївці пес пройшов по сліду більше 5 км та привів до місця,...
Інформаційне агентство УКРАЇНА ІНФОРМ
Телеміст в студії Україна Інформ, це позитивна репутація Вашої компанії та її перших осіб, дозволить з меншими витратами досягати бізнес-цілей, запобігати або зменшувати наслідки...
"Чесні вибори" кандидатам у народні депутати України та спостерігачам
"Чесні вибори" кандидатам у народні депутати України та спостерігачам    
Військові, правоохоронці та науковці обговорили важливість дотримання прав людини у зоні проведення ООС
Це стало головною темою регіонального круглого столу, який відбувся сьогодні, 12 липня, в адмінбудівлі обласного главку поліції. У заході взяли участь представники усіх...
ПРИРОДА АТАКУЄ. В ІТАЛІЇ ВИПАВ ГРАД РОЗМІРОМ ІЗ ЯБЛУКО
  Сьогодні, 10 липня, мешканці Італії могли спостерігати бомбардування градом небувалого розміру. Люди викладають у соціальні мережі фото крижані кульки розміром із...
Навчально-спортивна база в ССО
Сьогодні, представниками Генерального штабу ЗС України, здійснено перевірку фізичної підготовленості військовослужбовців Командування ССО ЗС України. Як і подобає «сталевим»,...
"ПРОКУРАТУРА ПРО РЕЗОНАНС В ДЕТАЛЯХ" випуск 1
"Прокуратура про резонанс в деталях". Лише у цій програмі ви почуєте всю правду про резонансні події і побачите те, що не показують у звичайних новинах. Автор програми прес-служба...