​Новообрані голови ОТГ уже розпочинають працювати

​Новообрані голови ОТГ уже розпочинають працювати
192538 ПЕРЕГЛЯДІВ

Реформа Децентралізації – діє. Вкотре у цьому переконалися волиняни, які 29 жовтня прийшли на виборчі дільниці та, віддавши свої голоси, обрали керівників новостворених об’єднаних територіальних громад. Тож у 19-ти ОТГ саме час розпочинати роботу. Для того, аби зосередити увагу голів на першочергових речах сьогодні вранці, 1 листопада 2017 року, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик провів спільну робочу нараду.

- Я впевнений у тому, що кожен із вас виправдає довіру та сподівання своїх виборців, жителів новостворених громад. Ви завжди можете розраховувати на мою підтримку та допомогу, – звернувся до присутніх Володимир Петрович.

Важливо, що зустріч такого формату відбулася відразу після виборчого процесу, адже завдань перед новими керівниками громад – більше ніж достатньо. Одним із них є створення власної команди однодумців-управлінців, які працюватимуть над розвитком територій.

За час трирічної роботи на посаді голови облдержадміністрації Володимир Гунчик відвідав усі райони та знає, над чим першочергово потрібно працювати у кожному з них, правильно розставивши пріоритети.

Так, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області наголосив, що при формуванні стратегій розвитку територій, необхідно врахувати потреби усіх населених пунктів, які увійшли до громад: завершити уже розпочате і спланувати роботу над новими проектами.

Окрім того, Володимир Гунчик повідомив, що у п’ятницю, 3 листопада, відбудеться велика семінар-нарада, під час якої відповідні фахівці нададуть усі необхідні роз’яснення щодо основних векторів новообраним головам ОТГ.

Започаткують і низку семінарів на базі уже діючих об’єднаних територіальних громад, аби чітко розуміти, перед якими труднощами та завданнями стоятиме керівництво новостворених ОТГ. Серед них: створення власних програм, які діятимуть у межах громади, та формування бюджету ОТГ на 2018 рік.

Власними планами роботи на перспективу та розвиток територій громад поділилися голови Головненської ОТГ Микола Демедюк, Любомльської ОТГ Роман Ющук та Боратинської ОТГ Сергій Яручик.

Микола Демедюк

«Всі ми знаємо, що реформа децентралізації дає гарні перспективи об’єднаним територіальним громадам. Найперше, ми будемо намагатися збудувати нову школу на 600 місць у селі Головне. Це реально зробити з допомогою Державного бюджету, адже загальна вартість школи близько 100 мільйонів гривень. Ще одним пріоритетним напрямком роботи стане ремонт важливого автошляху, що сполучає три сільські ради».

Роман Ющук

«Основні акценти в розвитку громади робитимемо на соціальній сфері. Окрім того, працюватимемо у контексті об’єктів медичної, освітньої сфери. Чільне місце у наших планах посідатиме благоустрій територій, які входять до об’єднаної громади. Реалізовуватимемо інфраструктурні об’єкти.

Будемо будувати у нашій громаді і спортивну школу, адже розвиток спорту – серед основних завдань, які нині ставимо перед собою. Сподіваємося на підтримку облдержадміністрації, народних депутатів і будемо разом працювати».

Сергій Яручик

«Перш за все перед нами стоїть завдання сформувати нову структуру управління, команду, що працюватиме на перспективу громади. Першочергові завдання будуть передбачені нашою стратегією розвитку, адже до нашої громади увійшло 12 сіл і у кожному з них є свої нереалізовані проекти. Можливо, першочергово кошти спрямуємо на проблему, яка об’єднує усі населені пункти, до прикладу, утилізація сміття. Плануємо створити потужну комунальну службу, яка працюватиме на теренах громади».

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Теги: волинь, отг, децентралізація, вибори

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео