Херсонський державний завод «Палада» передав кіпрській компанії побудований плавучий док за 8 млн до

Херсонський державний завод «Палада» передав кіпрській компанії побудований плавучий док за 8 млн до
55272 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 3 листопада, у присутності мешканців Херсонщини та за участі керівництва обласної державної адміністрації відбулася офіційна церемонія передачі композитного плавучого доку під назвою «ERENEOS» виробництва Херсонського державного заводу "Палада" замовнику – компанії «Multimarine Shipyards Ltd» (Республіка Кіпр).

Плавучий док буде відбуксований замовником у порт Лімассол, де буде використовуватися для докування та ремонту суден з освоєння морського шельфу.
«Це було не просте замовлення, працювали цілодобово, аби встигнути у встановлені строки. Своєчасне завершення побудови – заслуга всіх працівників заводу й окремо хочеться подякувати обласній владі за підтримку заводу», - зазначив директор Херсонського державного заводу «Палада» Валерій Маломан і пообіцяв, що всі працівники, які брали участь в побудові доку, будуть заохочені грошовими преміями.

Під час урочистостей відбулося підписання та обмін актами прийому-передачі, після чого за суднобудівною традицією об борт доку було розбито пляшку шампанського.
Заступник генерального директора державного концерну "Укроборонпром" Артур Херувімов також додав:
«Здача доків стала доброю традицією для «Палади». На нас покладено особливу відповідальність за промисловість Херсонщини, адже ми самі звідси родом. Наразі закладається наступний новий док і завод очікує на нове замовлення».

Директор компанії «Multimarine Shipyards Ltd» (Республіка Кіпр) Ренос Фокас прокоментував:

"Незважаючи на труднощі під час побудови доку, завдяки ретельній роботі та відповідальності працівників заводу маємо якісний композитивний плавучий док. Сподіваємося, це гарний початок тривалої співпраці".

Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв зазначив:

«Ми минулого разу зустрічалися з вами 28 квітня 2016 року, коли під головуванням Президента України Петра Порошенко передавали попередній док замовнику. Сьогодні, на цьому урочистому заході, передаємо ваш наступній виріб. Я впевнений, що найближчим часом ми будемо закладати ще один док і у вас буде стабільність, заробітна плата, впевненість у майбутньому. Тут присутня наша молодь, яка дивиться на надбання працівників і бачить кропітку працю. Я впевнений, що у багатьох з них виникне бажання так само продовжувати справу корабелів . Бажаю вам більше замовлень, будьте впевненими у собі. А ми зі своєї сторони зробимо все, щоб ваш завод «Палада» звучав по всій Україні та всьому світу. Херсонська обласна державна адміністрація завжди з вами була, є і буде».
Після передачі доку відбулася урочиста церемонія нагородження працівників ХДЗ «Палада»: грамотами та подяками ДК «Укроборонпром» та ДК «Укрспецекспорт», голови Херсонської обласної державної адміністрації та керівництва підприємства.
Дата закладки доку відбулась 9 вересня 2016 року. Його вантажопідйомність 7100 тон.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео