Олександр Попов підтримує молоді ініціативи Київщини

Олександр Попов підтримує молоді ініціативи Київщини
189094 ПЕРЕГЛЯДІВ

Олександр Попов – мер міста Київ!

Як видатний український політик, управлінець, міністр з питань житлово-комунального господарства України (2007, 2010), народний депутат Верховної Ради України VI скликання, голова Київської міської державної адміністрації у 2010–2013 році, Олександр Попов як ніхто заслуговує на посаду мера міста Києва.


За свою каденцію Олександр Попов втілив у життя не один соціально вагомий проект:


  • З 2010 по 2014 рр. побудував десятки автомобільних розв'язок на Московській та Поштовій площах, Гаванський міст, правобережний в'їзд на      міст Патона та інші. За його каденцію було проведено ремонт всіх основних в'їздів до Києва;
  • у 2010 р. було запроваджено муніципальні доплати медикам, лікарям, соціальним працівникам та іншим співробітникам бюджетної сфери з        урахуванням того, наскільки важлива праця цих людей і наскільки важко їм виживати у Києві на мізерні зарплати;
 • у 2010–2014 рр. команда О.П. Попова розробила і затвердила план розбудови Київського метрополітену. Відкрито станції метро:     «Васильківська», «Деміївська», «Голосіївська», «Виставковий центр», «Іподром» та «Теремки». Підготували програму розвитку 18 нових станцій    метро, у тому числі 4-ї гілки з Троєщини до аеропорту Київ (Жуляни);
  • Побудовано Дарницький міст, завдяки чому зменшилося транспортне навантаження на Південний міст та міст Патона;
  • Завдячуючи Олександру Попову, з 2010 року за своєчасну оплату комунальних послуг кияни отримують 10% знижку на оплату за комунальні        послуги.


На сьогодні Олександр Попов має величезний досвід та розуміння реальних проблем Києва та арсенал інструментів їх вирішення, у тому числі економічних і соціальних.

Політик точно знає, що треба зробити, щоб стабілізувати ситуацію у Києві та в Україні загалом.
Відбулася чергова планова робоча зустріч Олександра Попова та громадського активіста Іллі Гарькавого, який балотується у депутати Київської міської ради від Дарницького району за списком політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».
У ході зустрічі було обговорено та затверджено детальні кроки співпраці та втілення проектів благоустрою міста, зокрема, Дарницького району.
Узгоджено план розробки та втілення проекту облаштування берега озера «Срібний Кіл». На ньому заплановано реконструкцію вже існуючих паркових зон та створення нових місць відпочинку для мешканців усього міста.

                          Попов Олександр Павлович Гарькавий Ілля Ігоревич

Попов Олександр Павлович Гарькавий Ілля Ігоревич             

Попов Олександр Павлович Гарькавий Ілля Ігоревич

До того ж Олександр Попов та Ілля Гарькавий домовилися продовжувати співпрацю за проектами благоустрою парку «Партизанська слава».

  Попов Олександр Павлович Гарькавий Ілля Ігоревич

Також відбулось обговорення найболючішого для жителів усього міста питання, яке потребує негайного вирішення, – шкідливі викиди в атмосферу сміттєспалювального заводу «Енергія». Це єдине у Києві підприємство такого типу, яке знаходиться на вул. Колекторній, 44. Під час залпового викину відходів у повітря можуть потрапити тони небезпечних для навколишнього середовища речовин, які ширяться далеко за межі Дарницького району.

Олександр Попов разом з Іллею Гарькавим починають розробку та подальше втілення проекту, який допоможе зменшити шкоду прилеглим територіям.

Депутат підтримує молодих громадських активістів. Тому на черзі ще багато проєктів-ініціатив та співпраця мера столиці Олександра Попова та громадського активіста Іллі Гарькавого. Деякі з них вже узгоджені та очікують свого втілення.

Слідкуйте за нашими новинами. Ми піклуємось про вас!

 

 

 

Теги: Вибори Київська міська рада,Ілля Гарькавий,Дарницький район,Київська міська рада,Гарькавий Ілля Ігорович,Дарниця,Попов Олександр Павлович

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео