Компанія Коломойського відсудила у "Приватбанку" офіс в Дніпрі

Компанія Коломойського відсудила у "Приватбанку" офіс в Дніпрі
148438 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пов'язана з Коломойським компанія відсудила у "Приватбанку" офіс у Дніпрі. Господарський суд Дніпропетровської області своїм рішенням позбавив державний "Приватбанк" права власності на одного із будівлі головного офісу банку в Дніпрі за позовом компанії «Океанмаш».
Як повідомляє прес-служба фінансової установи, "Приватбанк" планує подавати апеляційну скаргу на дане рішення суду.
Як пояснили в прес-службі банку, будівля «Океанмаш» на законних підставах перейшла у власність банку ще до націоналізації, в серпні 2016 року.
«Така судова тяжба є черговою спробою дестабілізувати роботу «Приватбанку», ще однієї міною уповільненої дії, закладеною при оформленні переходу заставного майна у власність банку до націоналізації», - сказано в заяві банку.
«ПриватБанк» зазначає, що в цьому офісі банк до введення карантину працювало близько півтори тисячі співробітників, але з початку березня ці фірми працюють дистанційно.
У повідомлені говориться, що у разі подальшого негативного розвитку судового розгляду по цьому об'єкту співробітники будуть відправлені в інші офіси банку.
Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичної особи та фізичної осіб-підприємців, засновником ТОВ "Океанмаш" є компанія «Веспаренто Лімітед». Вона ж фігурує в числі власників ТОВ компанія «Дніпроавіасервіс», ТОВ «Сталькар», ТОВ «Лерон» і ряду інших компаній. Бенефіціаром «Веспаренто Лімітед» вказана Олена Пивовар. Людина з такими ж ПІБ фігурувала у схемі виведення грошей з «Приватбанку» до націоналізації.

Теги: Дніпро, Приватбанк,Игорь Коломойский, Україна

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео