Тернопільщину відвідав Генеральний Консул Республіки Польща в Луцьку Славомір Місяк

Тернопільщину відвідав Генеральний Консул Республіки Польща в Луцьку Славомір Місяк
188958 ПЕРЕГЛЯДІВ

На Тернопільщині з робочим візитом перебуває Генеральний Консул Республіки Польща в Луцьку Славомір Місяк. 29 грудня він зустрівся з першим заступником голови обласної державної адміністрації Ігорем Дем’янчуком та заступником голови обласної державної адміністрації Віктором Устенком.

Під час зустрічі обговорили перспективні напрямки українсько-польської співпраці. Ігор Дем’янчук висловив вдячність Польщі за сприяння в реалізації реформ і наближенні України до стандартів членства в ЄС і НАТО.
«З Республікою Польща у нас особливі зв’язки: близькі сусіди, партнери, тісна співпраця упродовж багатьох років. Ми активно розбудовуємо міжнародну діяльність, економічну та культурну співпрацю. Обласною державною адміністрацією укладено Угоди про співробітництво з Підкарпатським та Люблінським воєводствами Республіки Польща, - зазначив перший заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Дем’янчук. - З наступного року стартує нова Програма на 2021-2027. Яка передбачає розвиток Великих Інфраструктурних Проєктів (бюджет одного проєкту від 2,5 млн євро), що охоплюють важливі напрямки, зокрема розвиток паліативної та геріатричної допомоги, проекти у сфері екологічної безпеки, стійке управління водними ресурсами в регіонах Західної України та Східної Польщі».

Він наголосив, що Республіка Польща є найбільшим торговельним партнером Тернопільської області, до якої ми експортуємо понад 50% товарів. І вже розроблено план подальшої співпраці та обговорено функціонування 8 польських громадських організацій національних меншин.«За підтримки Генерального Консульства Тернопільська область була учасницею проєкту в рамках програми «Польська співпраця в цілях розвитку». Також необхідно розробити курс співпраці по розвитку туризму та інфраструктури в Дністровському каньйоні. Даний напрямок є перспективним, як для Тернопільщини, так і для польської сторони», - зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Устенко.
Щодо українсько-польських економічних відносин, то реальним механізмом розвитку та підтримки українсько-польського бізнесу є Представництво Польсько-Української Господарчої Палати в місті Тернополі.
Віктор Устенко, зауважив, що в області створено мережу Центрів підтримки підприємництва. Фахівці центрів надають інформаційну та консультативну підтримку бізнесу.

«В Україні активно впроваджується реформа децентралізації, яка пройшла в Польщі, ще в 1997 році. Ми надзвичайно раді, що Тернопільщина, однією з перших почала впроваджувати нововведення. На мою думку, люди на місцях знають краще, що їм треба, ніж у столиці. Також польські підприємці все більше цікавляться розвитком бізнесу на Тернопіллі й наше консульство радо стане тим зв'язковим центром, який забезпечить плідну співпрацю» - зазначив Генеральний Консул Республіки Польща в Луцьку Славомір Місяк.

Нагадаємо, 30% (13,3 млн дол. США) всього обсягу прямих іноземних інвестицій, вкладених в економіку нашого регіону, надійшло саме від польських партнерів. За цим показником Республіка Польща є лідером серед країн-інвестиційних партнерів нашої області. В області працює понад 30 підприємств з польським капіталом.

Теги: Тернопіль,посол,Польща

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео