Проблема корупції в Українї

Проблема корупції в Українї
149036 ПЕРЕГЛЯДІВ

На зважаючи на проблеми сьогодення, типу вірусу Covid-19, війни на Донбасі, супутніх акцій та протестів, корупція була і залишається одним із найболючіших питань. Основним фактором є те, що корупція це проблема не лише внутрішнього характеру, а й міжнародного. Чомусь це явище прижилося в українців ще з давна, і жодні реформи, жодні страйки, мітинги не можуть раз і назавжди викорінити цього ворога.
Давайте згадаємо разом, де ми зустрічались із корупцією? Адже будьмо відвертими, 95% з нас хоча б раз у житті стикались з якоюсь проблемою, яку дуже швидко вирішували пара купюр.
Зайдемо до лікарні, не важливо приватної чи державної, хочемо швидко пройти обстеження, зробити медичну книжну чи інші негайні справи, що ми робимо? Так, вірно віддячуємо лікареві за оперативно проведену роботу, адже в іншому випадку довелося б чекати в черзі.
Йдемо до освітніх закладів, і тут теж не важливо яких, садочки, школи, ліцеї, інститути. Хочемо віддати дитину в садочок, а місць виявляється немає, потрібно чекати в черзі. Але пані директор люб'язно погодиться взяти вашого малюка за символічну "подяку". Чи ось наприклад, ваша дитина не може здати іспит в інституті, хоча з навчанням проблем немає, просто викладачеві трішки не вистачає до зарплати. І, звичайно, ми погоджуємось заплатити, не всі 100%, звісно, є і обізнані люди, які знають про антикорупційні органи, проте переважна більшість вибирає йти легким шляхом.
Тож в кому чи в чому проблема – в нас самих чи в нашій владі? Ця медаль, як і всі проблеми має дві сторони – народ винен, бо дає хабарі, влада винна, бо замість того щоб боротись з корупціонерами, вона їх сама створює і захищає.
Питання залишається наступним- то як все ж таки позбутись бюрократів та забути про взяточників? І тут відповідь проста – починати потрібно з себе. Не дивитись на інших, не йти легшим шляхом, не виховувати і не плекати цю звичку вирішувати все хабарями. Ми живемо в цивілізованій країні, яка прагне бути частиною ЄС, а не знаємо елементарних речей. Більша половина населення України напевно й не чула ніколи про такі організації як Національне антикорупційне бюро України, Спеціалізована антикорупційна прокуратура, Національне агентство з питань запобігання корупції та Вищий антикорупційний суд.
Подолання корупції досить не просте завдання, але цілком досяжне. Кожен з нас повинен усвідомлювати, що жорстким ставленням до корупції ми спростимо собі життя і викорінимо назавжди цього ворога, який заважає Україні повноцінно розвиватися та бути на рівні із країнами ЄС.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео