Інформаційне агентство : Юні хмельничани в межах соціального проєкту “Місто професій” на кілька годин “влаштувалися на роботу” в Службу судової охорони

Інформаційне агентство : Юні хмельничани в межах соціального проєкту “Місто професій” на кілька годин “влаштувалися на роботу” в Службу судової охорони
297256 ПЕРЕГЛЯДІВ

До Хмельницького 4 вересня завітав наймасштабніший в Україні соціальний проєкт для дітей “Місто професій”.

Цього дня сквер Тараса Шевченка обласного центру перетворився в імпровізоване містечко з професіями. Кожна дитина незалежно від віку отримувала на вході паспорт та змогу як справжній дорослий “влаштуватися на роботу”. За словами організаторів, цей соціальний проєкт націлений на те, аби занурити дітей у світ професій та сформувати в них бажання в майбутньому самостійно обирати для себе улюблену справу.

Вперше в такому масштабному соціальному заході, який об’єднав 70 різноманітних професій, взяли участь і співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області.

Довжелезна черга дітлахів із батьками вишикувалася при вході в “Місто професій”. Неабияким попитом серед відвідувачів імпровізованого містечка користувалися представники силових та правоохоронних структур: прикордонники, рятувальники та поліцейські. Цьогоріч до улюбленців школярів додалася й нова локація та професія – охоронець Феміди.

Діти побачили і приміряли на себе сучасне екіпірування та спецзасоби, які використовують у своїй роботі судові охоронці. Також хлопчики та дівчатка дізналися багато цікавого про Службу судової охорони: для чого вона створена, які завдання на неї покладаються, кого й від чого захищає. Та найбільший захват у дітей викликав показовий виступ співробітників Служби Максима Кладницького та Руслана Маматченка з виконанням прийомів рукопашного бою.

- Служба судової охорони бере участь у “Місті професій” вперше. Ми вдячні організаторам за запрошення та змогу презентувати для дітей абсолютно нову професію – охоронця Феміди. Дуже важливо в ненав’язливій та ігровій формі показати дітям, що наша робота унікальна й цікава і як важливо бути в ній професіоналом, - зазначив начальник служби Територіального управління Служби у Хмельницькій області майор Служби судової охорони Андрій Вишинський.

 

Варто додати, що за вісім років існування проєкту “Місто професій” його учасниками у 52 містах України стали понад мільйон дітей віком від 2 до 18 років.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео