Інформаційне агентство : Два роки тримання в дисбаті: на Одещині засуджено прикордонника

Інформаційне агентство : Два роки тримання в дисбаті: на Одещині засуджено прикордонника
433775 ПЕРЕГЛЯДІВ

За підтримання публічного обвинувачення Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері, 03.09.2021 Київський районний суд м. Одеси визнав молодшого інспектора прикордонного контролю одного з відділів Південного регіонального управління ДПСУ винним за ч. 3 ст. 307 КК України – незаконне придбання організованою групою і зберігання з метою збуту психотропної речовини, у великих розмірах, – та призначив йому покарання у виді 2 років тримання в дисциплінарному батальйоні.

У суді встановлено, що вказаний військовослужбовець, на початку 2021 року, з метою особистого збагачення, увійшов до складу організованої злочинної групи, діяльність якої була направлена на незаконне придбання та збут психотропних речовин.

Так, наприкінці лютого 2021 року, він отримав від організатора групи психотропну речовину амфетамін для зберігання та підготовки до збуту.

Окрім того, вказаний військовослужбовець отримував кошти за психотропну речовину, збуту іншими учасниками злочинної групи.

Зважаючи на беззаперечні докази вини, здобуті слідством, підозрюваний повністю визнав свою вину та співпрацював з правоохоронними органами щодо викриття інших учасників вказаної злочинної групи.

З урахуванням викладеного, суд затвердив угоду про визнання винуватості та призначив військовослужбовцю покарання у виді 2 років тримання у дисциплінарному батальйоні.

Теги: Одеська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері,військовослужбовець,психотропні речовини,дисбат,вирок суду,прикордонник, Одеса
Мої відео