Валерій Бондар: Без Навчального центру Служба судової охорони повноцінно функціонувати не може

Валерій Бондар: Без Навчального центру Служба судової охорони повноцінно функціонувати не може
316014 ПЕРЕГЛЯДІВ

Свою першу річницю з дня створення 15 вересня відзначив Навчальний центр Служби судової охорони, що у Вінниці. 

Рік тому цього дня відбулася урочиста церемонія відкриття закладу й перші 24 слухачі з різних територіальних управлінь Служби розпочали первинну професійну підготовку.

Аби привітати особовий склад Навчального центру з його першою річницею, до Вінниці завітав Голова Служби судової охорони Валерій Бондар. 

- Навчальний центр Служби судової охорони – це мета, реалізувати яку ми всі прагнули з моменту створення Служби. Лише за рік він став базовим навчальним закладом для кожного нашого співробітника. І сьогодні без цього закладу Служба судової охорони повноцінно функціонувати не може, - наголосив Валерій Бондар. 

Він подякував усім співробітникам і працівникам Служби, які доклали чималих зусиль для розвитку цього навчального закладу, а також вклали свої досвід, знання й надто - душу та серце. Валерій Бондар також подякував міжнародним партнерам Служби судової охорони, зокрема Службі шерифів Канади та Українсько-канадському Проєкту підтримки судової реформи (SJRP), які надали свою методичну та матеріально-технічну допомогу в розбудові інфраструктури новоствореного Центру.     

- Рік роботи Центру продемонстрував усім, що цей навчальний заклад не лише навчає та підвищує кваліфікацію професіоналів у сфері забезпечення безпеки правосуддя. Він розвивається, постійно покращуючи умови навчання та застосовуючи новітні методики викладання. І переконливим свідченням цього є сучасний мультимедійний тир, роботу якого ми сьогодні запустимо, - додав Голова Служби. 

За вагомий внесок у становлення й розбудову Навчального центру Служби Валерій Бондар вручив відзнаки Служби судової охорони кращим співробітникам і працівникам Територіального управління Служби у Вінницькій області.   

Особовий склад Навчального центру з першою річницею також привітали начальники територіальних управлінь Служби судової охорони у Хмельницькій, Одеській та Рівненській областях, директорка Вінницького навчального центру Національної школи суддів України Олена Мілієнко та інші почесні гості. 

Голова Служби судової охорони Валерій Бондар разом із почесними гостями ознайомилися з навчально-матеріальною базою Центру й запустили в роботу професійний мультимедійний та стрілецький тир. 

 До слова, за рік свого існування Навчальний центр Служби судової охорони вже провів одинадцять випусків підготовлених судових охоронців, які успішно виконують завдання із забезпечення безпеки органів та установ системи правосуддя держави по всій території України.

Довідково. Навчальний центр є структурним підрозділом Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області й забезпечує підготовку кваліфікованих кадрів для потреб Служби, їх перепідготовку та підвищення кваліфікації.

Первинна професійна підготовка для співробітників Служби судової охорони в Навчальному центрі триває близько двох місяців, і після успішного складання державної атестації слухачі отримують свідоцтва державного зразка про присвоєння кваліфікацій “Охоронець” та “Охоронник”.

Влітку цього року Навчальний центр Служби успішно пройшов акредитацію та атестацію Міністерства освіти і науки України й отримав сертифікат та свідоцтво для здійснення підготовки кваліфікованих кадрів для потреб Служби строком на 10 років. 

В основу створення Навчального центру Служби судової охорони покладено досвід функціонування подібних навчальних закладів провідних країн світу, зокрема діяльність центру підготовки італійських карабінерів у місті Ліворно. Тому новостворений центр не став типовим навчальним закладом із великим штатом викладачів та інструкторів, а є освітнім закладом сучасного типу. Тут викладають і діляться своїм досвідом найкращі та найпідготовленіші співробітники Служби судової охорони, а штат адміністрації Центру на сьогодні становить лише  6 осіб.

 

Такий підхід дозволяє не тільки значно економити державні кошти на підготовку персоналу Служби судової охорони, підвищити рівень їх професійної підготовки, а і якість виконання ними завдань з охорони та забезпечення безпеки установ судової влади.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео