УКРАЇНА ІНФОРМ

Дарницька спецпрокуратура: під час реалізації наркотичних речовин затримано військовослужбовця

Дарницька спецпрокуратура: під час реалізації наркотичних речовин затримано військовослужбовця
325706 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

    За процесуального керівництва Дарницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального викрито злочинну діяльність військовослужбовця однієї з військових частин ЗСУ, розташованої в Бориспільському районі Київської області, який збував психотропні речовини серед співслужбовців.

   Установлено, що вказаний солдат строкової служби з метою особистого збагачення у вересні 2021 року неодноразово здійснював збут психотропної речовини – амфетаміну на території військової частини.

   19.09.2021 після чергового збуту психотропної речовини військового-наркоділка затримано слідчими СУ ГУНП в Київській області за процесуального керівництва Дарницької спеціалізованої прокуратури та оперативного супроводу ГВ БКОЗ ГУ СБУ у місті Києві та Київській області спільно з представниками Центрального управління Військової служби правопорядку у місті Києві та Київській області.

   На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, проведені санкціоновані судом обшуки  на території військової частини. Затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 307 КК України та клопотання про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

   Санкції ч. 1 та ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України передбачають правопорушнику покарання у виді ув’язнення на строк до десяти років, з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Теги: Дарницька спеціалізована прокуратура,Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону,затримано,наркоділок,військовослужбовець,амфетамін,наркотичні речовини

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео