УКРАЇНА ІНФОРМ

У Чернігові державні виконавці через камери «Безпечного міста» знаходять арештовані за борги авто

У Чернігові державні виконавці через камери «Безпечного міста» знаходять арештовані за борги авто

У Чернігові державні виконавці отримали доступ до інноваційної системи «Безпечне місто», яка передбачає цілодобове відеоспостереження на дорогах, в’їздах і виїздах з населеного пункту та інших громадських місцях. Завдяки цьому процедура розшуку арештованих за борги транспортних засобів значно пришвидшується.

 

Плідна співпраця фахівців Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) з профільними органами та органами місцевого самоврядування щодо розшуку та вилучення арештованих транспортних засобів  вже в перші дні дала результат.

 

Так, у Чернігові державні виконавці оперативно розшукали та затримали автотранспортний засіб чоловіка, який тривалий час повною мірою не сплачував дитячі кошти, через що допустив утворення 60-тисячного аліментного боргу.

 

Відтепер батьку, який ігнорував економічні права своєї неповнолітньої дитини, доведеться повністю погасити всю суму заборгованості, аби знову сісти за кермо власного автомобіля. В іншому випадку – транспортний засіб буде реалізований на електронних торгах арештованим майном, кошти від якого будуть спрямовані на погашення заборгованості по аліментах.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео