Інформаційне агентство : Ювенальні прокурори провели бесіди зі школярами на тему захисту прав неповнолітніх і протидії булінгу

Інформаційне агентство : Ювенальні прокурори провели бесіди зі школярами на тему захисту прав неповнолітніх і протидії булінгу
414358 ПЕРЕГЛЯДІВ
27 вересня 2021 року, з нагоди 30-річчя ратифікації в Україні Конвенції Організації об’єднаних націй про права дитини, ювенальні прокурори Донецької обласної прокуратури провели просвітницькі заходи з метою інформування учнів загальноосвітніх шкіл та ліцеїв про їх основні права і обов’язки.
 
     
 
У ході відкритих уроків прокурори, насамперед, ознайомили дітей з основними положеннями чинного законодавства щодо захисту і піклування про них з боку держави і суспільства. Зокрема, йшлося про надання дітям вільного доступу до правосуддя, захисту від дискримінації та усіх форм насильства.
 
     
 
 Значну увагу приділено темам адміністративної та кримінальної відповідальності з наведенням прикладів правопорушень, за які може бути покарано, згідно із законодавством, самих школярів та їх батьків. У формі жвавого діалогу обговорено основні правила поведінки хлопчиків та дівчат у громадських місцях, під час спілкування з однолітками та вчителями.
 
     
 
Особливий акцент поставлено на неприпустимості булінгу, залякування, висміювання і будь-якого цькування дітей в реальному житті та у соціальних мережах. 
 
     
 
«Ми ще раз закликали дітей не замовчувати такі випадки, а негайно повідомляти батьків, викладачів чи поліцію. Головне – пам’ятати, що звернутись до нас з цих питань діти можуть у будь-який час, і ми завжди готові прийти їм на допомогу», – запевнила начальник відділу захисту інтересів дітей та протидії насильству Донецької обласної прокуратури Тетяна Чекайлова.
 
Загалом ювенальні прокурори Донеччини відвідали 12 навчальних закладів та планують зробити такі зустрічі регулярними.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео