Інформаційне агентство : З початку дії карантину судові охоронці відмовили в допуску до установ Феміди понад 7 тис. відвідувачів із підвищеною температурою тіла та ознаками ГРВІ

Інформаційне агентство : З початку дії карантину судові охоронці відмовили в допуску до установ Феміди понад 7 тис. відвідувачів із підвищеною температурою тіла та ознаками ГРВІ
381487 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це сьогодні, 29 вересня, повідомив Голова Служби судової охорони Валерій Бондар під час онлайн-конференції на тему: “Діяльність суду під час пандемії: кращі міжнародні та українські практики. Засвоєні уроки”, яка відбулася в межах другого етапу нової фази Ініціативи “Модельні суди”.  

Захід організовано Проєктом ЄС “Право-Justice” у співпраці з програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Нове правосуддя”.

У роботі конференції взяли участь міжнародна експертка з питань судової реформи Проєкту ЄС “Право-Justice” Анна Адамська-Галлант, Голова Ради суддів України Богдан Моніч, заступник Голови Державної судової адміністрації України Сергій Чорнуцький, Голова Служби судової охорони Валерій Бондар, керівник апарату Вищого антикорупційного суду Богдан Крикливенко, юридичний радник Програми USAID “Нове правосуддя” Ольга Ніколаєва, міжнародні експерти Проєкту ЄС “Право-Justice” та представники судової влади України. Загалом у роботі конференції взяли участь понад 320 осіб.

Зустріч було присвячено широкому обговоренню ефективних рішень, впроваджених у США, Європі та Україні, в умовах складних карантинних обмежень задля стабільного функціонування системи судової влади.

Виступаючи перед учасниками конференції, Валерій Бондар зазначив, що пандемія COVID-19 стала безпрецедентним викликом для всього світу.

- Служба судової охорони була змушена швидко адаптуватися та вжити необхідні заходи задля недопущення поширення хвороби як серед співробітників Служби, так і серед працівників та відвідувачів судових установ, - зазначив Валерій Бондар.

Також він повідомив, що для зменшення ризиків зараження суддів та працівників апаратів судів Службою судової охорони спільно з ДСА України внесено зміни до Правил пропуску осіб до приміщень судів, які діють і зараз та передбачають обмеження пропуску осіб з ознаками респіраторних захворювань та підвищеною температурою тіла, без засобів індивідуального захисту і які не є учасниками судових засідань.

- З початку дії карантинних заходів та обмежень співробітники Служби провели температурний скринінг понад 6,2 млн працівників і відвідувачів судових установ, понад семи тисячам з них було відмовлено в допуску до судів у зв’язку з підвищеною температурою тіла та наявними ознаками респіраторних захворювань і запропоновано звернутися до лікарів, - зазначив Валерій Бондар.

За його словами, у такий складний час Служба не лишилася на одинці з невидимим ворогом: міжнародні партнери вчасно надали відповідну допомогу для боротьби з поширенням COVID-19.

- Друг пізнається в біді. Я хочу подякувати Проєкту ЄС “Право-Джастіс”, за сприяння якого ми отримали 250 безконтактних інфрачервоних термометрів, що й зараз щоденно використовуються співробітниками Служби для температурного скринінгу працівників та відвідувачів судових установ, - зазначив Голова Служби.

Більш детально з практичними методами організації охорони судових установ в умовах пандемії учасників конференції ознайомив начальник управління організації охорони та підтримання громадського порядку центрального органу управління Служби полковник Служби судової охорони Євгеній Дзюба.

Як він зазначив, з урахуванням загострення епідемічної ситуації та з метою зменшення ризиків зараження співробітників центральним органом управління Служби було видано низку організаційно-розпорядчих документів і методичних рекомендацій щодо заходів санітарної безпеки, кожного судового охоронця забезпечено медичними засобами індивідуального захисту, а пости пропуску й охорони судів – санітайзерами та приладами для дистанційного вимірювання температури тіла працівників і відвідувачів.

Також із метою забезпечення безперервності та надійності охорони судів на час обмеження руху громадського транспорту було переглянуто і внесено корективи в режим несення служби на кожному об’єкті, що охороняється, розроблено алгоритми доставлення співробітників до місць несення служби службовим автотранспортом завдяки кільцевому збору та розвезенню по постах.

- До речі, ми допомагали й деяким суддям та працівникам апаратів судів дістатися до місця роботи, - додав полковник Служби судової охорони Євгеній Дзюба.

На жаль, констатував він, не всі громадяни України з розумінням поставилися до внесених змін до Правил пропуску осіб до приміщень судів і співробітникам Служби доводилося викликати поліцію у зв’язку з агресивною поведінкою відвідувачів судів, які не бажали вдягати медичні маски. Тож правоохоронці складали на таких осіб адміністративні протоколи.

Євгеній Дзюба також додав, що навіть в умовах пандемії Служба судової охорони не припиняла процес взяття під свою охорону органів та установ судової влади.

- Наразі вже 583 установи системи правосуддя перебуває під захистом судових охоронців, - повідомив він, додавши, що Служба готова і спроможна забезпечити надійну охорону судів та безпеку учасників судового процесу в умовах дії карантинних обмежень.

  

 

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео