Тринадцять судових охоронців із Київщини та Вінниччини опановують техніку ближнього бою поглибленого рівня за американською методикою 3RC

Тринадцять судових охоронців із Київщини та Вінниччини опановують техніку ближнього бою поглибленого рівня за американською методикою 3RC
194125 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 18 жовтня, на Черкащині розпочався практичний тренінг “Три рівні самооборони”, організований для співробітників Служби судової охорони Відділом з правоохоронних питань Посольства США в Україні.

Тренінг із техніки ближнього бою поглибленого рівня за методикою 3RC  проводять висококваліфіковані інструктори зі США на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота.

Від Служби судової охорони до тренінгу залучено тринадцять співробітників Територіального управління Служби у м. Києві та Київській області, які безпосередньо задіяні до забезпечення безпеки Вищого антикорупційного суду та суддів цієї судової установи, і Територіального управління Служби у Вінницькій області.

Під час п’ятиденного тренінгу судові охоронці опановуватимуть інтегровану тактичну систему рукопашного бою та оборонну тактику 3RC, яка призначена для підготовки до дій у сучасних умовах навколишнього середовища.

 

Крім того, два охоронці Феміди пройдуть додатковий курс з інструкторської підготовки й надалі ділитимуться набутими знаннями, досвідом і навичками зі своїми колегами, а також слухачами Навчального центру Служби судової охорони у Вінниці.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона
Мої відео