Майновий комплекс ДП «Одеський автомобільний ремонтний завод» повернуто державі

Майновий комплекс ДП «Одеський автомобільний ремонтний завод» повернуто державі
110328 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно державного реєстратора за фактом розтрати чужого майна, яке було ввірено особі, вчинене організованою групою, в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

Встановлено, що вказаний посадовець, у квітні 2017 року – січні 2018 року, діючи у складі організованої злочинної групи спільно з ліквідатором Державного підприємства «Одеський автомобільний ремонтний завод» та іншими невстановленими досудовим розслідуванням особами, здійснили незаконне відчуження цілісного майнового комплексу підприємства, який розташовується на земельній ділянці 4,2 га у центральній частині м. Одеси, чим спричинили збитки державі на суму 9,7 млн гривень.

Наразі завдяки втручанню та скоординованій роботі Одеської спеціалізованої прокуратури вказаний майновий комплекс та земельну ділянку повернуто до державної власності.

У зв’язку з оголошенням ліквідатора підприємства у розшук, матеріали справи щодо нього виділено в окреме провадження.

Судовий розгляд справи триває.

Досудове розслідування кримінального провадження здійснювали слідчі Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Теги: Одеська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері,майновий комплекс,ДП ОАРЗ,відчуження,ліквідатор,Одеса
Мої відео