Перевіряв громадян, які намагались виїхати з окупованого Маріуполя – поліцейському заочно повідомлено про підозру

Перевіряв громадян, які намагались виїхати з окупованого Маріуполя – поліцейському заочно повідомлено про підозру
388662 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру працівнику правоохоронного органу України у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).
За даними слідства, у березні 2022 року 29-річний оперуповноважений сектору кримінальної поліції відділу поліції №1 Маріупольського районного управління поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області перейшов на бік держави-окупанта.
Поліцейський надав згоду представникам ворожої армії, які тимчасово захопили смт. Мангуш Маріупольського району, обійняти посаду у незаконно створеному підрозділі поліції так званого міністерства внутрішніх справ «ДНР».
Із вогнепальною зброєю, одягнений у камуфльовану форму із розпізнавальними знаками рф та псевдореспубліки, правопорушник чергував на блокпосту в районі виїзду з м. Маріуполя у бік сел. Мелекіно Мангушського району. При цьому підозрюваний незаконно обмежував рух автотранспорту та перевіряв автомобілі і громадян, які намагались покинути окуповане місто, з метою виявлення та затримання осіб, що співпрацювали зі Збройними силами і легітимними органами державної влади України.
Досудове розслідування здійснюється 3 слідчим відділом (з дислокацією у м. Маріуполі) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Краматорську.
Мої відео