УКРАЇНА ІНФОРМ

Ворог нищить Донеччину та вбиває її мешканців – під прицілом окупантів північ області

Ворог нищить Донеччину та вбиває її мешканців – під прицілом окупантів північ області
363577 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування у 7 кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК України).
За даними слідства, 22-23 липня 2022 року ворожа армія рф накривала вогнем м. Бахмут, м. Слов’янськ, м. Торецьк, м. Сіверськ, а також с. Новомихайлівка та с. Ласточкине Покровського району Донецької області.
Від артилерійських обстрілів загарбників у Торецьку та Сіверську загинули двоє чоловіків, а у Слов’янську, Бамуті та селищах Очеретинської громади мінно-вибухові травми та осколкові поранення отримали дев’ять мирних мешканців. Зазнали пошкоджень багатоповерхівки, десятки будівель приватного сектору та господарські споруди.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео