До територіальних управлінь БЕБ призначено 16 аналітиків та 47 детективів

До територіальних управлінь БЕБ призначено 16 аналітиків та 47 детективів
365704 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

 

За результатами п’яти етапів конкурсів на зайняття вакантних посад гласних штатних працівників, які мають спеціальні звання до територіальних управлінь Бюро економічної безпеки України, Конкурсні комісії склали рейтинг та визначили переможців. 

Всього до територіальних управлінь у Волинській, Закарпатській, Львівській, Одеській областях та до Територіального управління у м. Києві та Київській області призначено 16 аналітиків та 47 детективів.

В організації та проведені конкурсів допомагали КНІДСЕ, Держприкордон служба, Управління державної охорони, СБУ та Академія МВС. Також до процесу проведення онлайн-співбесід, у якості спостерігачів, долучалися спеціаліст з HR та державних фінансів Консультативної місії Європейського Союзу.БЕБ висловлює подяку міжнародним партнерам – представникам Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) та колегам за участь та допомогу.

Нагадаємо, що найбільше заяв було подано до територіальних управлінь БЕБ у м. Києві та Київській області, Львові та Одесі. Загалом у конкурсах до територіальних управлінь БЕБ взяло участь понад 900 кандидатів. 

Довідково: 3 листопада 2021 року Кабінет Міністрів України затвердив постанову №1135 про утворення територіальних органів Бюро економічної безпеки. Відповідно до постанови, створено 23 територіальних управління. Наразі працює 6 територіальних управлінь.

Теги: БЕБ,Бюро економічної безпеки
Мої відео