Завершено конкурсний відбір до ТУ БЕБ у Чернівецькій області

Завершено конкурсний відбір до ТУ БЕБ у Чернівецькій області
382964 ПЕРЕГЛЯДІВ

Конкурсна комісія Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області склала рейтинг та визначила переможців конкурсу на зайняття вакантних посад гласних штатних працівників, які мають спеціальні звання.

Сам конкурс проходив у кілька етапів: кандидати складали іспит на знання загального та спеціального законодавства, проходили психологічне тестування, поліграф (за згодою) та співбесіду з членами Конкурсної комісії.

За результатами проходження всіх етапів конкурсного відбору визначено 8 переможців. Аналітики та детективи найближчим часом розпочнуть виконання своїх службових обов’язків з виявлення, припинення та розслідування кримінальних правопорушень, що посягають на функціонування економіки в Чернівецькій області та віднесені до підслідності БЕБ.

За словами Борисенка Олега Володимировича - керівника Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області, робота нової команди базуватиметься на врахуванні специфіки регіону. «Чернівецька область належить до прикордонних областей, тому одним із основних напрямів роботи теруправління є боротьба із контрабандою підакцизних товарів, зокрема, тютюнових виробів. Окрім того, у зв’язку із релокацією бізнесу у західні області, актуальним залишається питання наповнення бюджету, руйнування тіньових схем ухилення від сплати податків», - зазначив керівник ТУ БЕБ у Чернівецькій області.

Нагадаємо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2021 року №1135, створено 23 територіальних управління. Бюро економічної безпеки формує територіальні управління в межах наявного фінансування та враховуючи специфіку регіонів. Наразі сформовано та вже показують результати роботи територіальні управління у Волинській, Закарпатській, Львівській, Одеській, Чернівецькій областях та ТУ БЕБ у м. Києві та Київській області.

Теги: БЕБ, Бюро економічної безпеки,конкурс
Мої відео