За 20 тисяч пачок контрафактних цигарок судитимуть жителя Закарпаття

За 20 тисяч пачок контрафактних цигарок судитимуть жителя Закарпаття
383544 ПЕРЕГЛЯДІВ

До суду скеровано обвинувальний акт щодо жителя Закарпатської області за фактом незаконного зберігання і транспортування з метою збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів (ч. 1 ст. 204 КК України). 

Слідством встановлено, що громадянин України придбав понад 20 тисяч пачок сигарет без марок акцизного податку. Контрафактну продукцію він зберігав за місцем свого проживання. Експертизою підтверджено, що маркування на вказаних тютюнових виробах не відповідало вимогам законодавства. 

У серпні 2022 року обвинувачений планував переправити підакцизні товари до Румунії для збуту. З цією метою, незаконно виготовлені тютюнові вироби він розмістив у мікроавтобусі. На одному із пунктів пропуску було виявлено приховані від митного контролю цигарки. Згодом суд наклав арешт на продукцію та на транспортний засіб.

Наразі, прокурор Закарпатської обласної прокуратури скерував обвинувальний акт до суду. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало ТУ БЕБ у Закарпатській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо, нещодавно детективи ТУ БЕБ в Одеській області вилучили цигарки вартістю понад 3,2 млн грн. Детальніше https://esbu.gov.ua/news/na-odeshchyni-detektyvy-beb-vyluchyly-tsyharky-vartistiu-ponad-32-mln-hrn

Теги: БЕБ, Бюро економічної безпеки,контрафактні цигарки
Мої відео