БЕБ припинило діяльність підпільного виробництва алкогольної продукції

БЕБ припинило діяльність підпільного виробництва алкогольної продукції
329227 ПЕРЕГЛЯДІВ

Детективи Бюро економічної безпеки України припинили роботу незаконного виробництва фальсифікованої алкогольної продукції на території Київської та Чернігівської областей.

За результатами невідкладних обшуків в місцях незаконного зберігання спирту та виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв детективи вилучили 54 тонни рідини з характерним запахом спирту.

Також вилучено два механічні пристрої для виготовлення та розливу лікеро-горілчаної продукції, складові частини для пакування незаконно виготовленої продукції, два транспортних засоби, які використовувалися для зберігання, транспортування з метою збуту контрафактного алкоголю.

Загальна орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 10 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 28, ч. 2 ст. 204, ч. 3 ст. 212 КК України здійснюють детективи Бюро економічної безпеки України за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора за оперативної підтримки працівників Служби безпеки України.

Нагадаємо, нещодавно БЕБ викрило масштабне підпільне виробництво горілчаних виробів на Кіровоградщині. Деталі https://esbu.gov.ua/news/beb-vykrylo-masshtabne-pidpilne-vyrobnytstvo-horilchanykh-vyrobiv-na-kirovohradshchyni

Теги: БЕБ, Бюро економічної безпеки,контрафактний алкоголь,ухилення від сплати податків
Мої відео