УКРАЇНА ІНФОРМ

Прокуратура в судовому порядку вимагає конфіскувати у громадянки рф земельну ділянку на користь держави

 Прокуратура в судовому порядку вимагає конфіскувати у громадянки рф земельну ділянку на користь держави
310204 ПЕРЕГЛЯДІВ

Бориспільська окружна прокуратура направила до суду позов про конфіскацію у громадянки рф частини земельної ділянки з цільовим призначенням – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Прокурори встановили, що у 2018 році громадянка країни-агресора отримала у спадщину та зареєструвала право приватної власності на 1/2 земельної ділянки площею 2,7 га на території Яготинської об’єднаної територіальної громади.

 

Відповідно до законодавства, землі сільськогосподарського призначення не можуть перебувати у власності іноземних громадян. Іноземці, які прийняли у спадщину такі землі, зобов’язані протягом року їх відчужити. Оскільки громадянка рф цього не зробила, прокуратура вимагає конфіскувати їх на користь держави.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео