БЕБ вилучило контрафактний алкоголь на Чернігівщині вартістю 5 млн грн

БЕБ вилучило контрафактний алкоголь на Чернігівщині вартістю 5 млн грн
348406 ПЕРЕГЛЯДІВ

Детективи Бюро економічної безпеки України викрили схему незаконного виготовлення, зберігання та реалізації підакцизних товарів в промислових масштабах на Чернігівщині.

Слідством встановлено жителів Чернігівської області, які за попередньою змовою обладнали складські приміщення для виготовлення контрафактного алкоголю. На спеціальному обладнанні в промислових масштабах виготовляли горілку, віскі, коньяк під виглядом відомих брендів. Також підробляли марки акцизного податку.

Детективи провели обшук складських приміщень. Вилучили понад 5 тис літрів спиртовмісної рідини, концентрат-ароматизатори, бегінбокси для пакування готової фальсифікованої продукції. Виявили приладдя та обладнання для фасування алкоголю – етикетки, пляшки, кришки, пластикові діжки, насоси, ваги та інше. Сума вилученої продукції та обладнання складає майже 5 млн грн.

Наразі досудове розслідування триває, проводяться слідчі дії та встановлюється повне коло причетних осіб.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 204, ч. 2 ст. 199 КК України, здійснюють детективи Бюро економічної безпеки України за оперативного супроводу Служби безпеки України та процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

Нагадаємо, нещодавно детективи Бюро економічної безпеки в Одеській області викрили групу осіб, які протягом тривалого часу реалізовували тютюнові вироби без марок акцизного податку та фальсифікований алкоголь. Більш детально https://esbu.gov.ua/news/beb-na-odeshchyni-vyluchylo-7-tys-pachok-tsyharok-ta-falsyfikovanyi-alkohol

Теги: Україна, БЕБ, Бюро економічної безпеки,алкоголь, контрафакт, підробка
Мої відео