БЕБ на Одещині забезпечило відшкодування понад 3,9 млн грн до Держбюджету

БЕБ на Одещині забезпечило відшкодування понад 3,9 млн грн до Держбюджету
355930 ПЕРЕГЛЯДІВ
 

 

 

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області забезпечили відшкодування завданих державі збитків на загальну суму понад 3,9 млн грн.

Слідством встановлено службових осіб підприємства, які рік не сплачували єдиний соціальний внесок. Суб’єкт господарської діяльності спеціалізується на комплексному обслуговуванні багатоквартирних будинків та прибудинкових територій. Станом на середину травня 2023 року заборгованість зі сплати ЄСВ склала понад 3,9 млн грн.

Генеральному директору вказаного підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 212-1 КК України (Ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування). Завдані державі збитки відшкодовано в повній мірі.

Досудове розслідування здійснювали детективи територіального управління БЕБ в Одеській області спільно з Головним управлінням Державної податкової служби в Одеській області за процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури.

 

Довідково: Особа, яка вчинила діяння, передбачені частинами 1, 2, або діяння, передбачені частиною 3 (якщо вони призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів в особливо великих розмірах) ст. 212 ККУ, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона до притягнення до кримінальної відповідальності сплатила податки, збори (обов’язкові платежі), а також відшкодувала шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою (фінансові санкції, пеня) (ч. 4 ст. 212 ККУ).

Теги: БЕБ, Бюро економічної безпеки,податки,відшкодування, бюджет,ПДВ
Мої відео