БЕБ викрив схему виробництва і збуту електронних сигарет на Львівщині: вилучено майна на 21 млн грн

БЕБ викрив схему виробництва і збуту електронних сигарет на Львівщині: вилучено майна на 21 млн грн
437686 ПЕРЕГЛЯДІВ

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області викрили масштабну схему нелегального виробництва та збуту електронних сигарет відомих брендів, картриджів та капсул до електронних пристроїв, тютюну для кальянів. Загальна вартість конфіскованого майна становить понад 21 млн грн.

Слідством встановлено групу осіб, які організували у Львові неліцензоване виробництво тютюновмісних виробів для електричного нагрівання. У підпільному цеху на спеціальному обладнанні фігуранти виготовляли електронні сигарети, тютюн до кальяну, змішували рідини для електронних пристроїв. Крім того, частину товарів та сировини нелегально завозили на територію України.

Детективи БЕБ, спільно з оперативними працівниками СБУ у Львівській області, провели обшуки за адресами проживання осіб, причетних до незаконної схеми та за місцями підпільного виробництва й збуту підроблених товарів. Вилучено понад 90 тис штук електронних сигарет без марок акцизного податку, а також з акцизами російської федерації.

Власноруч виготовлену продукцію та нелегально ввезені електронні сигарети учасники схеми маркували підробленими акцизними знаками та реалізовували через мережу магазинів. Орієнтовний щоденний дохід від незаконної діяльності з однієї торгової точки становив близько 100 тис. грн. Також вилучено обладнання, на якому виробляли продукцію, комп’ютерну техніку, чорнові бухгалтерські записи, харчові ароматизатори та майже 5 млн грн готівки.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 199 КК України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту, а також збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку), та ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.

Теги: БЕБ, Бюро економічної безпеки, контрафактні цигарки, підробка
Мої відео